موشک steamroll رزمندگان 135-105

سان فرانسیسکو — جیمز هاردن به حال 29 امتیاز و 10 پاس گل منجر Houston Rockets گذشته سرد-تیراندازی رزمندگان طلایی امور خارجه 135-105 پنج شنبه شب در تیم اول بازی برگشت از این همه ستاره.

راسل وستبروک تا به حال 21 امتیاز و 10 کمک از خارج در حالی که P. J. تاکر ثمر رساند تا 15 امتیاز. او همه پنج از 3-اشاره گر به عنوان راکت زدم مجموع 25 — حق رای دادن ثبت مجاز توسط رزمندگان در برابر هر حریف. هوستون مجموعه ای NBA رکورد با 27 3s در پیروزی در برابر خورشید ماه آوریل گذشته.

رابرت کاوینگتن اضافه شده 20 امتیاز و پنج هوستون استارت به ثمر رساند در دو چهره به عنوان موشک دور زد با این یکی زود پس از از دست دادن 116-104 در تعقیب و گریز از مرکز در روز کریسمس.

همه چیز رو testy این بار با 6:04 به بازی زمانی که وستبروک tussled با چندین رزمندگان. پس از پخش بررسی وستبروک دوم خود را دریافت کرد ویژگی های شب و خارج شد.

اندرو ویگینز به ثمر رساند 22 امتیاز در رزمندگان’ پنجم از دست دادن مستقیم و همچنین متوالی خود را در خانه. Draymond سبز گود هفت پس از کمک گرفتن نه در هر یک از دو بازی قبلی خود.

راکت گم گارد اریک گوردون سوم بازی با کبود پای چپ شتافت به 16-4 منجر تیراندازی 6 از 9 به عنوان رزمندگان متعهد و سه گردش سریع و مورد نیاز اولیه ایست.

وستبروک بود ضربه با ویژگی های ناپاک در 7:38 علامت سه ماهه اول زمانی که موشک ساخته شده 8 12 3-اشاره گر را به کنترل. سخت شات فقط 6 برای 16 از میدان — 3 از 12 در 3s — ساخته شده اما 14 از 15 پرتاب آزاد.

طلایی دولت شروع شده 5 16 و از دست رفته اولیه آن 11 3-نقطه تلاش است. هنگامی که اردن پول در نهایت ارتباط عمیق با 4:52 چپ در نیمه اول هوستون در حال حاضر 13 3s.

تامپسون به روز رسانی

کلی تامپسون نمی خواهد بازی بقیه فصل به طور منظم به عنوان شده است در این طرح همه, همراه, هر چند رزمندگان گفت: این قطعی قبل از بازی.

تامپسون پاره لیگ قهرمانان آسیا در سمت چپ خود را تا زانو در ماه ژوئن گذشته 13 در طول بازی تصمیم گیری 6 از نهایی NBA برابر تورنتو و تا به حال عمل جراحی جولای 2. او دوباره ارزیابی بیش از این همه ستاره و این تیم گفت: Stephen Curry را چلپ چلوپ برادر است که انتظار می رود به آماده شود برای رفتن به اردوگاه های آموزشی در اواخر ماه سپتامبر.

“این بسیار نا امید کننده سال به صورت کلی اما من فکر می کنم او تقریبا از جنگل” مربی Steve Kerr گفت. “او یک ماه دور از این فصل و پایان دادن به او در حال حرکت به سمت یک تابستان آماده سازی برای فصل آینده با هم تیمی های خود را, بنابراین من فکر می کنم که یک مکان بسیار بهتر است برای او را به لحاظ احساسی.”

نکته-ins

رزمندگان: Wiggins بریده چهارم خود را مستقیم فصل رسیدن به 100 3s ساخت یک. او به ثمر رساند تا در دو چهره به صورت حرفه ای-بالا 65 مستقیم بازی تمام 46 سال جاری و چهار با رزمندگان پس از پیوستن به گلدن استیت در یک تجارت از مینه سوتا است. … رزمندگان به دنبال نشانه دراگان بندر به 10 روز قرارداد با کر و اشاره کرد: “این روند که در راه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>