رباتیک باشگاه بهار به زندگی در Goldfields مدارس

قمر پینکلگورلی خیش

KBCHS students Will Simpson, 12, Tyson Williams, 12, Ethan Shaw, 12, and Max Milsome, 11, are part of the school's new after school robotics workshops.
آیکون دوربینKBCHS دانش آموزان خواهد سیمپسون, 12 تایسون Williams, 12, Ethan Shaw, 12 و حداکثر Milsome, 11, بخشی از مدرسه پس از مدرسه رباتیک کارگاه های آموزشی. اعتبار: کلگورلی خیش

رباتیک باشگاه ها و برنامه های در حال معرفی به مدارس در Goldfields در تلاش برای تشویق علاقه به علم و فن آوری در میان دانش آموزان است.

کلگورلی-بولدر جامعه بالا مدرسه در این سال آغاز شده و بعد از مدرسه رباتیک باشگاه که در آن دانش آموزان یاد بگیرند که چگونه برای ایجاد و برنامه لگو روبات.

از رباتیک کیت عرضه شده از طریق اول استرالیا که میزبان اولین لگو لیگ رباتیک رقابت برای دانش آموزان در پرت در هر سال.

KBCHS سر علم Aneela نواز گفت که او امیدوار است برای کار با دیگر مدارس محلی در نهایت گرفتن یک Goldfields تیم به این رویداد است.

“ایده این است برای ساخت تا ظرفیت خود را و مهارت های به طوری که آنها می تواند به رقابت در اولین لگو لیگ رقابت در پرت اگر در این سال و پس از آن در سال آینده,” او گفت:.

Ms نواز گفت: نیز وجود دارد خواهد بود یک منطقه ای رباتیک رقابت در آینده اگر به اندازه کافی در مدارس شد مایل به شرکت.

“ما می خواهیم به توسعه مهارت های کودکان ما در مدرسه خود را اول و سپس میزبان (یک) interschool نمایشگاه و رویداد,” او گفت:.

Ms نواز گفت: KBCHS بعد از مدرسه باشگاه باز بود برای همه دانش آموزان با علاقه به علم است. “این برنامه انجام شده است در یک راه بسیار سرگرم کننده به این دلیل که بچه ها مشغول هستند با لگو و رباتیک, اما آن است که بسیار جامع برنامه,” او گفت:.

Ms نواز گفت: وجود خواهد داشت یک جلسه برای مربیان مایل به یادگیری بیشتر در مورد این برنامه در ماه های آینده.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de