Robert Durst متهم به حرکت به دادگاه کالیفرنیا

تورانس کالیفرنیا. >> کالیفرنیا قتل محاکمه املاک و مستغلات وارث Robert Durst است به احتمال زیاد به حرکت به یک محل جدید در تابستان امسال, بسته به اینکه چگونه یک قاضی قوانین در دفاع از حرکت برای یک mistrial.

این مورد در برابر 77 ساله قلمه از یکی از نیویورک ثروتمندترین املاک و مستغلات سلسله است که انتظار می رود به حرکت به دادگاه کالیفرنیا از لس آنجلس روزانه نسیم روز جمعه گزارش داد.

لس آنجلس برتر قاضی دادگاه خوانده شده را علامت Windham را در نظر دفاع mistrial حرکت در یک جلسه برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن 23, دادگاه سخنگوی مریم Hearn گفت.

Durst دفاع, تیم, ثبت, حرکت, در مارس استدلال او نمی تواند دریافت یک محاکمه عادلانه زیرا از یک مکث طولانی در رسیدگی آورده coronavirus دادگاه نرسیده است.

وکلای مدافع می گویند توقف است که انتظار می رود برای پایان دادن به با یک برنامه ریزی از سرگیری محاکمه جولای 27, باعث می شود آن را غیر واقعی داوران خواهد بود قادر به انجام وظایف خود.

“خطر که هیئت منصفه را نمی توان با دقت قادر به یاد شواهد معرفی قبل از adjournment افزایش است اینجا” حرکت می گوید.

Durst است در دادگاه در قتل بهترین دوست خود, سوزان برمن در خانه خود در بورلی هیلز در دسامبر 2000.

دادستان استدلال در باز کردن اظهارات که Durst شات برمن زیرا او می دانست که Durst به حال همسر خود را کشته که ناپدید شد در سال 1982. Durst هرگز متهم شده است در همسر خود را به قتل و محروم داشتن هر گونه نقش در هر دو مرگ است.

داوران شده بود با شنیدن این پرونده در دادگاه در فرودگاه دادگاه در نزدیکی فرودگاه بین المللی لس آنجلس قبل از COVID-19 pandemic مقامات را مجبور به بستن شهرستان courthouses به همه اما زمان حساس و ضروری مهم در ماه مارس است.

حرکت آزمایشی از دادگاه بود که در آن شنیده می شود به یک بزرگتر محل در اینگلوود دادگاه خواهد شد بهتر قادر به دادگاه برای اجرای اجتماعی-فاصله پروتکل Hearn گفت.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است. اکثریت قریب به اتفاق مردم بهبود می یابند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de