کباب سبزی & لبخند

تریستان ویلرManjimup-بریدگتون بار

Bridgetown’s Janine Daniels has been providing free roast meals for families in need for nearly a year.
آیکون دوربینبریدگتون را Janine Daniels ارائه شده است رایگان کباب وعده های غذایی برای خانواده های نیازمند برای تقریبا یک سال. اعتبار: تریستان ویلر/Manjimup-بریدگتون بار تریستان ویلر

بریدگتون را Janine Daniels باید دید خوش آمدید برای خانواده های نیازمند.

برای تقریبا یک سال Janine ارائه شده است کباب وعده های غذایی یک بار در ماه به خانواده هایی که درخواست آنها و آوردن آنها در یک فویل سینی پر از غذا آماده خوردن است.

“بیشتر از زمانی که من کاهش یافته است که غذا به آن شخص آنها گریه و من گریه زمانی که من کردم به عقب به ماشین من.”

ایده برای شروع ارائه این اجاقها آمد زمانی که او متوجه شد که او فر بود که قادر به تولید بیش از خانواده او می تواند غذا خوردن.

“من بسیار زیادی فر و من نمی فقط با قرار دادن یک سینی در من همیشه پر فر بنابراین من همیشه دو یا سه روز ارزش وعده های غذایی,” او گفت:.

“من گفت: به شوهر من که وقتی ما طبخ دو یا سه روز ارزش کباب است که برخی از افراد می تواند در خانه و رفتن بدون غذا پس چرا من قرار دادن چند سینی اضافی از سبزیجات در و بزرگتر پا بره و ببینید اگر کسی نیاز به یک وعده غذایی است.”

جنین گفت: کباب شد خوب آرامش غذا دریافت کنند.

“من به طور معمول فقط یک کباب با کباب سبزیجات چون من فکر می کنم آن را یک لوکس … اگر شما نیاز به یک وعده غذایی که آنچه بسیاری از مردم خوردن,” او گفت:.

جنین دریافت کمک از خانواده اش با شوهرش پوست کندن سبزیجات و پسرش, کنده کاری, کباب, زمانی که او در دسترس است به انجام این کار.

و همچنین به عنوان اقلام او اقدام به طبخ وعده های غذایی جنین به دریافت کمکهای مالی از جامعه از جمله کوپن به مغازه های محلی اجازه می دهد خود را برای خرید گوشت و کباب مواد تشکیل دهنده.

“این می تواند میوه و سبزیجات و تخم مرغ,” او گفت:.

“یک بانوی گفت … من پیدا کردن آن دشوار است در این ماه اما من کافی تخم مرغ می تواند تجارت شما یک زن و شوهر از ده تخم مرغ برای غذا؟”

جنین نیز دیگر درگیر خیریه حرفه و تلاش برای سازماندهی یک درایو به جمع آوری دوچرخه برای ارائه تاریخ و زمان آخرین کریسمس قبل از او مانع از انجام این کار توسط یک خانواده اضطراری است.

او به تازگی شروع به دنبال در محلی زباله نکته برای دوچرخه های قدیمی برای بازگرداندن.

“ما در این نکته امروز تلاش برای دیدن آنچه که دوچرخه وجود دارد و شروع به جمع آوری دوچرخه آنها را از هم جدا کنید و ببینید چه دوچرخه های ما می تواند.

“K-Mart … کسانی که زیبا و پر تلالو نرده آنها تنها یک زن و شوهر از دلار شما می توانید اضافه کنید که به یک دوچرخه و یک سبد … آن نوع از همه چیز.”

تمایل خود را به درگیر خودش در خیریه حرفه است یک محصول از تجربیات او.

“زمانی که بچه های من بودند کمی ما فقیر بودند,” او گفت:.

“ما زنگ سنت وینسنت د پل برای مواد غذایی کوپن و تمام انواع چیزهای.

“بچه ها من رفت و بدون گشت و گذار … بنابراین در حال حاضر من می خواهم برای کمک به خانواده به عنوان بهترین من می توانم.

“من می دانم آنچه آن را مانند در اختیار داشتن بچه های کوچک و رفتن بدون.”

جنین ادای احترام به كمك که او دریافت کرده است از جامعه محلی است.

“من فقط می خواهم برای تشکر از جامعه خود کمی کمک می رود راه طولانی, حتی اگر آن را فقط به برخی از کدو تنبل یا سیب زمینی یا IGA مواد غذایی کوپن,” او گفت:.

هر کسی که علاقه مند در کمک به جنین تلاش می توانید تماس خود را در 0437 881 463.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>