ریتز-کارلتون ساکنان مخالفت با طرح به حرکت LA بی خانمان به اتاق خالی

لس آنجلس — برنامه ریزی برای حرکت به طور موقت افراد بی خانمان به یک Ritz-Carlton hotel واز فشار از ساکنان چند میلیون دلاری آپارتمان در طبقه فوقانی از بالا, هتل در لس آنجلس با توجه به یک گزارش خبری.

عضو شورای شهر مایک Bonin گفت: هتل لوکس نباید معاف از پروژه Roomkey یک ایالت تلاش به پناهگاه برخی از آسیب پذیر ترین افراد بی خانمان در خالی اتاق های هتل ها در طول coronavirus بیماری همه گیر.

KABC-تلویزیون به دست آمده یک ایمیل از انجمن صاحب خانه برای ریتز-کارلتون خوابگاه گفت: آن مقاومت در برابر پروژه Roomkey در ریتز و مجاور جی دبلیو هتل ماریوت. ایمیل لیست نگرانی در مورد ایمنی و امنیت و ارزش ملک و به طور کلی شیوه زندگی است.

این خوابگاه شامل 224 آپارتمان که هزینه بین $1 میلیون و 40 میلیون دلار بالای مرکز شهر ریتز-کارلتون.

“ما نقطه اصلی برای چشم پوشی است که ما ساکنان متصل به این ساختمان” ایمیل می خواند.

Bonin خواسته است شهر و شهرستان اشخاص به گزارش هتل ها که عصبانی هستند ، Bonin حرکت نیز هدایت آنها را به ایجاد یک لیست از هتل ها دریافت کرده اند که هر نوع “یارانه های عمومی و معافیت های مالیاتی و یا توسعه اقتصادی انگیزه.”

“من فکر نمی کنم فانتزی هتل ها باید معاف از پروژه Roomkey,” Bonin گفت: ایستگاه. “همانطور که ما نگاه به هتل برای کسانی است که بهره مند از سرمایه گذاری های عمومی و largess — کسانی که اولین بار است که ما باید به دنبال به سمت.”

با توجه به یک سال 2018 گزارش کنترل شهر لس آنجلس موافقت به پرداخت صاحبان LA زنده پیچیده که شامل ریتز-کارلتون و جی دبلیو ماریوت $270 میلیون دلار مشوق های مالی طی یک دوره 25 سال.

نمایندگان برای هتل نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است. اکثر مردم بهبود می یابند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de