Rincon دره هیئت مدیره مدرسه مجموعه ای به رقابت با معلمان قرارداد snafu

Rincon دره Unified School District رهبران در حال حاضر معکوس در دوره های معلمان قرارداد آنها به طور آزمایشی به توافق در ماه فوریه پس از کشف یک آشکار ریاضی خطا آورده است که به سوال که آیا این منطقه را ارائه حقوق و دستمزد امکان پذیر است.

مقامات منطقه متوجه شدم در ماه آوریل نزدیک به شش هفته پس از امضای توافقنامهای با Rincon دره اتحادیه انجمن معلمان که آنها تا به حال اشتباه محاسبه هزینه پیش بینی برای 12 درصد پرداخت ضربت بیش از سه سال است که ایجاد اضافی $6.5 میلیون دلار در هزینه های حقوق و دستمزد.

جورجیا دره هیئت مدیره مدرسه در حال برگزاری یک جلسه ویژه شنبه به منظور بررسی خرید اینترنتی و تلاش برای ترمیم روابط با اتحادیه به عنوان شرق Santa Rosa منطقه 227 معلمان و از 3200 دانش آموزان قرار دادن یک ترم بهار طرح میتوانست با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

در صورت بعید است که این معامله می رود از طریق سرپرست تریسی اسمیت گفت: این امر ایجاد 3 میلیون دلار هزینه های غیر منتظره است که می تواند نایاب اضطراری ذخایر و نیروی “کاهش عظیم” به برنامه های آموزشی و خدمات پشتیبانی که مدارس در سراسر کالیفرنیا در حال آماده سازی برای یک کاهش شدید در بودجه آموزش و پرورش در این پاییز.

“این تکان دهنده بود برای من” اسمیت یک سال اول سرپرست گفت: از خطای او اشاره کرد کشف شد مارس 7 توسط منطقه جدید مدیریت کسب و کار. “ما در مورد مراقبت از کارکنان و معلمان ما در حال کار سخت تر از همیشه. این یک وضعیت دشوار است.”

در مارس 1 نامه به جامعه اسمیت گفت: منطقه “تنها شامل یک زمان پرداخت افزایش برای معلمان نمی مداوم تجمعی افزایش حقوق و دستمزد برای سه سال” از آن هنگام محاسبه هزینه را افزایش می دهد.

فرض هیئت مدیره مدرسه رد توافق اخیر منطقه در حال حاضر ارائه یک قرارداد یک ساله خواهد بود که با ارائه سالانه 5 درصد پرداخت دست انداز و افزایش پوشش مراقبت های بهداشتی. مذاکرات در دو سال های پس از آن شروع می شود بعد زمانی که بودجه اثرات coronavirus واضح تر اسمیت گفت.

این اتحادیه که نشان دهنده معلمان در نه دانشگاه در دومین شهرستان سانتا رزا مدارس فیدر منطقه views چیز متفاوت است.

رئيس جمهور اتحادیه سامانتا Tuor که می آموزد کلاس هشتم زبان انگلیسی و درام در Rincon دره مدرسه منشور گفت: اعضای خود را پرداخت می شود 18 درصد زیر متوسط دولت برای معلمان است. این توافق نامه آزمایشی در سه سال يونس تلاش برای محدود که پرداخت شکاف و منطقه دارای منابع آن را به اتفاق می افتد, او گفت:.

اتحادیه مذاکره کنندگان مورد مناقشه ریاضی اشتباه رخ داده است و متهم منطقه به تاخیر انداختن این روند با پیشرفت توافقنامهای به Sonoma County دفتر آموزش و پرورش برای بررسی تا آوریل و ماه را قرار داده و آن را در مقابل هیئت مدیره مدرسه برای رای دادن. شهرستان آموزش و پرورش گفت: در این هفته منطقه را برای تشکیل یک کمیته مشورتی برای نظارت اضافی $2.5 میلیون بیشتر در کاهش بودجه اگر شرایط اصلی بود به تصویب رسید.

در فوریه. 26 منطقه و اتحادیه امضا کردستان که به معلمان 5 درصد افزایش شروع جولای 1, 4 درصد در سال آینده و 3 درصد در سال 2022. در ماه مارس پس از coronavirus مجبور مدرسه و دانشگاه به نزدیک و معلمان در مورد برگزاری کلاس های از راه دور 99 درصد از اعضای اتحادیه رای به نفع پیمان.

“ما در حال حرکت رو به جلو در پایان ما با آنچه که ما قرار است انجام شود اما به نظر نمی رسد مانند آنها انجام آنچه آنها نیاز به انجام کار خود پایان” Tuor گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de