ریچموند نشان می دهد راه را برای West Coast عقاب برای مقابله با تحریم شایع در نیمه اول

میچل Woodcockغرب استرالیا

Dusty Martin was dominant in the first half for the Tigers.
آیکون دوربینگرد و خاکی مارتین غالب بود در نیمه اول برای ببر. اعتبار: دیلن سوختگی/AFL عکس/AFL عکس via Getty Images

بخش هایی از ریچموند 24-نقطه پیروزی از کارلتون به خوبی می تواند شناور امید از هر دو West Coast با رقابت مجموعه ای به بازی در پشت درهای بسته برای پیش بینی آینده.

استفاده می شود به بازی در مقابل ده ها هزار نفر از طرفداران در MCG ببر شد به عنوان شایع در نیمه اول مثل همیشه با وجود عدم تهدید آمیز خود را “ببر ارتش” است که از بزرگترین دارایی های خود را در دو premierships در سه سال گذشته است.

وهم آور مناظر خالی ورزشگاه در زمان هیچ چیز دور از ببر عملکرد با ستاره های بزرگ گرد و خاکی مارتین و جک Riewoldt ارائه مقدار زیادی از جرقه برای تیم خود.

همکار نخست وزیری مدعی West Coast خواهد شد در یک موقعیت مشابه زمانی که آنها در بازی مقابل هیچ طرفداران در Optus ورزشگاه برای اولین بار در روز یکشنبه هنگامی که خود را معمول پرشور طرفداران خواهد بود از دست رفته خود را از برخورد در برابر ملبورن.

می خواهید برای برنده شدن یک مزدا BT-50 و یا به اشتراک گذاری در یک استخر جایزه از بیش از 150.000 دلار? ثبت نام به بازی بازی اوج و فانتزیامروز!

عقاب به طور متوسط بیش از 53,000 طرفداران در صفحه اصلی در سال گذشته در جایگاه سوم در این رقابت ها و تنها باشگاه در داخل پنج که نمی بازی اکثر بازی های خانگی خود را در MCG.

عقاب مربی آدم سیمپسون نشان عقاب نیست چوب به روال معمول از پخش موسیقی در طول روز گذشته اجرا در Optus ورزشگاه به آنها آماده شدن برای شرایط معمول است.

“تنها چیزی که ما کمی متفاوت است که امروز ما به طور معمول این جلسه سعی کنید برای به دست آوردن یک بیت از جو و ما فقط روت با سکوت در ورزشگاه” او گفت:.

“پسران هستند تا برای آن و برای همه در سراسر این رقابت وجود دارد رفتن به ماه که در آن ما در حال رفتن به آن را درک و ما در حال رفتن به آن را از دست.

تنظیمات کوکی شما در حال جلوگیری از این محتوای شخص ثالث از نمایش.

اگر شما می خواهم برای مشاهده این مطلب لطفا خود را تنظیم کنید .

برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد چگونه ما با استفاده از کوکی ها لطفا ما را ببینید کوکی راهنمای.

“ما واقعا می خواهم برای از دست ما طرفداران و حامیان آنها ضربان قلب از باشگاه ما است.”

ریچموند به جلو جک Riewoldt گفت: کانال 7 در زمان نیمه شب گذشته در بازی وجود داشت که مزایای داشتن هیچ طرفداران.

“این واقعا یک احساس عجیب و غریب در اینجا,” او گفت:.

“تا آنجا که من دوست دارم طرفداران در اینجا من واقعا لذت بردن از قادر بودن به نوعی مربی کمی از تمام جنبه های روی زمین است.

“سراسر زمین ما واقعا با رهبران خوب و به نوعی باعث می شود ارتباط کمی آسان تر وجود دارد اما قطعا فقدان جو است.”

Fremantle از سوی دیگر بازی خواهد کرد در مارول ورزشگاه فردا بدون مخالفت به آنها هر گونه غم و اندوه به آنها نگاه کنید به فصل خود را با پیروزی بر Essendon.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>