نقد و بررسی: قهرمان جهان surfer C. Moore, مذاکرات در مورد فیلم جدید او ماندن مثبت

Mahalo برای حمایت از Honolulu Star-Advertiser. لذت بردن از این داستان!

“RISS: یک فیلم در مورد عشق بیشتر با Carissa Kainani مور”

صفحه نمایش در ساعت 9 صبح امروز در پالایشگاه 29 و به روز دوشنبه منتشر می شود در تلویزیون ردبول

هاوایی نرم افزار surfer C. Moore, پس از پیروزی چهارمین عنوان قهرمانی جهان و یک مقام اول المپیک ایالات متحده گشت و گذار تیم اعلام کرد در ماه دسامبر که او را یک سال پس از یک دهه در مسابقات قهرمانی تور به صرف زمان بیشتری را در خانه با خانواده و دوستان سفر با شوهرش لوقا Untermann و آماده شدن برای سال 2020 توکیو بازی های تابستانی.

در حال حاضر او را به گرفتن زمان بیشتری را در خانه از خواب با بازی های المپیک به تعویق افتاد یک سال با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

“در این لحظه من می خواهم که در ال سالوادور رقابت در اجباری رویداد برای بازی های المپیک,” مور گفت: صحبت کردن با تلفن از هونولولو صفحه اصلی.

“قبل از آن من در رقابت (و برنده شد) سیدنی Pro,” او گفت:, “و در وسط آن رویداد ما در مورد کوروناویروس و وجود دارد به فوریت نیاز به رفتن به صفحه اصلی — آن را احساس مثل آخرین هورا!”

آن نبود. وجود دارد بسیاری از hurrahs در فروشگاه برای 27 ساله دینامو به قاضی از پروژه جدید: “RISS: یک فیلم در مورد عشق بیشتر با Carissa Kainani مور” مستند و فیلم کوتاه توسط پیتر Hamblin و Red Bull Media House است که صفحه نمایش امروز در ساعت 9 صبح در پالایشگاه 29 یک رسانه و سرگرمی, سایت متمرکز بر زنان جوان و منتشر خواهد شد دوشنبه در تلویزیون ردبول.

خنده دار هرزگرد و در نهایت عمیقا در حال حرکت 38 دقیقه biopic شرح زیر است مسیر مور 2019 قهرمانی تور از جمله پیروزی در Jeffreys خلیج آفریقای جنوبی و Hossegor فرانسه به اوج خود رسید زمانی که او برنده مسابقات قهرمانی جهان که در تور نهایی مسابقه در مائوئی Honolua خلیج و تشویق در ساحل توسط گروهی از دختران کوچک او مربیان از طریق او مور سلام بنیاد خانواده.

در طول راه ما دیدن تصویری از قطعه مور به عنوان یک دختر کوچک گفتن چگونه به دست و پا زدن به درستی که او نهفته است بر روی یک تخته موج سواری بر روی زمین و elucidating در پایین گوشخراش و کمی صدای رویای خود را از تبدیل شدن به یک surfer که سفر جهان “با دختران دیگر.”

ما شاهد رشد مور “فقط بودن goofball که من هستم,” او گفت:, خنده, خیلی, بازی, بازی ها, رقص و به اشتراک گذاری امواج با Untermann و خواهر Kayla مور.

او همچنین نشان می دهد او قابل توجهی آواز لغو احکام صادره ی پوشش Colbie Caillat را “شامپانی” و فلیتوود مک “رویاهای.”

مور گفت: او می دانست که او می خواست به همکاری با Hamblin پس از دیدن او امی و برنده جایزه گشت و گذار فیلم “بیایید باشیم.”

“ردبول به پیتر برخی از ایده ها بود اما چشم انداز خود را: آنها به ما این آزادی را برای ایجاد خود ما پروژه,” او گفت:.

“وجود دارد گشت و گذار فیلم در خارج وجود دارد, اما با بسیاری از دختران جوان گشت و گذار من احساس وجود دارد باید زمینه.”

مور می خواستم به دختران نشان می دهد “شما 100% کامل just the way you are, استقبال از آنچه باعث می شود شما خاص و منحصر به فرد و به اشتراک گذاری با دیگر مردم است.”

پرسید که اگر آن را کمی سخت به اجازه بینندگان به او گفت: Hamblin برنده اعتماد او. “من قادر به اجازه پیت در, و پس از آن من قادر به اجازه شما تمام است.”

با نگاه به آینده “Riss” نشان می دهد مور در چند سال 2019 تاهیتی بشکه — براق lissome حقوق در یک مکان مخفی و عظیم خرد لمس در Teahupoo بزرگ بد شکستن میله میله به میزبان پیشگامانه زنان رویداد زمانی که World Surf League تور بازگشایی.

در ضمن او خوشحال می شود “بسیار آرام جای تلاش برای پیدا کردن مثبت و استفاده از این زمان به فشار دکمه تازه کردن” مور گفت.

“Riss” را می توان در Facebook امروز در 808ne.ws/riss و شروع May 11 در redbull.com/riss.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de