نقد و بررسی: پس از سانحه خانواده عقب نشینی در ‘تسلیم’

توسط کتی والش

تریبون سرویس خبری

“تسلیم”

***

(R, 1:48)

نمی شود آن را مناسب برای اشاره به “تسلیم” را به عنوان یک کند-رایت فیلم ترسناک به عنوان این سرد زمستان-مجموعه فیلم است و بیشتر شبیه یک عمدی و مجازات یخ. آن را به آرامی در قفل کردن شخصیت ها به یک کابوس زندان که از آن نمی توانند فرار و ترک آنها را برای همیشه تغییر داده است.

“تسلیم” است و دومین وحشت از ویژگی های از اتریش برادر زاده/عمو فیلمسازی تیم سورین Fiala و Veronika Franz که شکست در سال 2014 با “شب بخیر مامان.” این بار آنها همکاری با شرکت-نویسنده: Sergio Casci در این اسکریپت که یک بار دیگر به بررسی رابطه تیره و تار بین فرزندان و خود را stepmothers معدن ترور از تنش است.

در این فیلم آیدن (Jaeden Lieberher) و میا (لیا McHugh) reeling از دست دادن مادر خود لورا (Alicia Silverstone) هنگامی که پدر خود Richard (ریچارد آرمیتاژ) تلاش می کند برای هماهنگ پیوند خانوادگی آخر هفته با fianceé فضل (Riley Keough). او سپرده سه نفر در خانواده کابین در کوه ها قبل از اینکه whisked به شهر برای کار می کنند. سوال پدر و مادر انتخاب را فیلم ترسناک جهان اطراف ،

گریس ندارد بهترین صورت بالین با بچه ها هر چند او تلاش می کند و از اتکا به قرص و ارجاع به گذشته او به عنوان تنها بازمانده از یک خودکشی فرقه مذهبی او را یک قهرمان غیر قابل اعتماد. در واقع او هیچ قهرمان در همه, هر چند در این بی سر و صدا claustrophobic و عمیقا نگران کننده داستان همه حتی بچه ها گناه هستند از چیزی.

در حالی که “تسلیم” پوستی با تم ها و پیکرنگاری مذهبی, ترسناک, هیچ, فراموش نشدنی, ارواح یا فوقالعاده عناصر. چه آشکار در لعنت کابین هیچ ربطی به با تسلیم خود را, اما ساکنان آن است. اساسا این یک تراژدی خانواده غرق در امان بیماری های روانی تروما و غم و اندوه.

Fiala و فرانتس به آرامی ساخت یک سرکوبگر جو و تن با یونانی فیلمبردار whisky tasting co Bakatakis که به طور گسترده با مدیر Yorgos Lanthimos. Bakatakis’ دوربین تناوب بین هل دادن و کشیدن بر روی فضل در achingly آهسته حرکات دوربین ایجاد حس فضای بسته شدن در اطراف او.

Keough ماهرانه منتقل تهدید و آسیب پذیری در برابر قطعات و فیلم لولا در اطراف دوگانگی عملکرد او که موقعیت گریس به عنوان تبه کار و قربانی چیزی Keough است و حتی قادر به انتقال در سکوت سکون. این معلوم نیست چه کسی یا چه چیزی مسئول همه چیز عجیب و غریب است که نگه می افتد در مجلس: تمام مواد غذایی اموال و داروها یک شبه ناپدید می شوند; یک حیوان خانگی مورد علاقه از دست داده است. Fiala و فرانتس حفظ مصمم عینیت در سراسر هرگز اجازه ما به هر کسی که سر و با نگه داشتن اطلاعات است که چه چیزی باعث تعلیق از “تسلیم” تا قوی.

ریشه در جهان ما می دانیم این است که یک فیلم ترسناک است که وحشتزده به دلیل آن است که همه بیش از حد واقعی و همه بیش از حد انسان است. وجود دارد بدون نیاز به هر چیزی آخرتی که طبیعت انسان می تواند این وحشتناک این غم این غم انگیز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>