بازگشت به بازی یا نه ؟ یک خاردار سوال برای جوانان ورزش

کنراد Ott و برخی از پدر و مادر خود در شمال کالیفرنیا دختران والیبال باشگاه صرفنظر محبوب فلوریدا مسابقات که در حال حاضر به تعویق افتاده است. آنها به زودی می تواند به صورت مشابه تصمیم گیری در مورد یک رویداد ملی در دالاس.

پسران بیس بال مسابقات سازمان در منطقه سنت لوئیس تولید بحث با برگزاری یک رویداد کمتر از یک هفته پس از میسوری فرماندار پاک چنین باشد.

این سناریو در حال پخش در سراسر کشور نشان می دهد که چگونه یک بازگشت به ورزش جوانان در میان coronavirus همه گیر مملو از سوالات از سلامت همه کسانی که شرکت به اخلاق به طور بالقوه قرار دادن کودکان در معرض خطر به نام بازگشت به کسب و کار.

“بدیهی است که وجود دارد دو طرف به این داستان گفت:” راب Worstenholm که جوانان بیس بال مسابقات در حومه سنت لوئیس اجتماعی-فاصله تغییرات برای 50 تیم یا بیشتر در میان اولین فعالیت های ورزشی از هر نوع پس از خاموش شدن در ماه مارس است. “منظورم این است که 50 درصد از مردم نفرت من. اما از سوی دیگر 50 درصد من می تواند اجرا برای رئيس جمهور.”

آماتور ورزشی اتحادیه در حال برنامه ریزی برای ادامه والیبال رویداد این تبلیغ به عنوان بزرگترین برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن در اورلاندو ، یک رویداد است که به خود جلب کرد نزدیک به 3,000 تیم سال گذشته تا به حال حدود 500 کسانی که آن را به تعویق افتاد جمعه نقل مکان کرد و تا اواسط ماه جولای.

Ott مطلق والیبال باشگاه شامل شش نفر از صدها نفر از تیم که عقب نشینی حتی به عنوان AAU صرف دو هفته گفت: این رویداد برگزار خواهد شد با درجه حرارت کنترل بدون دست دادن و مقدار زیادی از فضای بین دادگاه های گسترده در اورنج کانتی مرکز کنوانسیون.

در حالی که برخی از باشگاه ها گفت: سازمان نمی توان آن را پاک کردن چه اتفاقی می افتد اگر یک بازیکن مربی یا پدر و مادر آزمایش مثبت برای coronavirus Ott را موضوع این برنامه اجازه می دهد تا هر تیم باید دو بار به عنوان بزرگ به عنوان او فکر کرد که آن مورد نیاز باشد.

سیاست هستند که در بازی به عنوان به خوبی با کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom یک دموکرات گرفتن محتاط تر از رویکرد رژیم صهیونیستی. ران DeSantis خود را جمهوری خواه آمریکا در فلوریدا.

“من می دانم که خانواده من بسیار با احتیاط در مورد سفر به کشورهای که آنها در حال تلاش برای عجله برای باز کردن” Ott گفت. “خانواده من بودند واقعا نگران شده بود من در مورد گرفتن بر روی یک هواپیما و پرواز در سراسر کشور, هتل های مواد غذایی. آن را فقط به نظر می رسد مانند بسیاری به انجام در یک مقدار کوتاه از زمان.”

قبل از به تعویق افتادن تونی Carrow از نبراسکا باشگاه نخبگان گفت: پدر و مادر خود را راحت شد با آنچه فکر می کردند پایین ميزان عفونت در منطقه اورلاندو. در یکی از باشگاه های, سنی, عقاید تقسیم شدند و در دو تیم, به طوری که آنها را به یک ترکیب شد.

“ما تا به حال بسیار قوی صدای برخی از پدر و مادر است که آنها می خواستند بچه های خود را به” Carrow گفت. “آنها می خواهند به بازگشت به زندگی می کنند زندگی خود را.”

پس خطر فیزیکی ذاتی در اکثر جوانان, ورزش, سوال از بازی کودکان خود را در یک بیماری همه گیر تبدیل می شود به درک خطر با توجه به اسکات Kretchmar استاد بازنشسته ورزش و علوم ورزشی در پن استیت کالج بهداشت و توسعه انسانی.

“اخلاقی موضوع در می آید لازم در مورد خطرات و ریسک های غیر ضروری,” Kretchmar گفت. “و اگر انتظار دو ماه دیگر حذف یک مهم خطر غیر ضروری و سپس شما ممکن است استدلال می کنند بیایید صبر کنید دو ماه اجازه دهید سه ماه صبر کنید تا زمانی که خطر قابل تحمل تر به جای هل دادن پاکت.”

با AAU را به تعویق بعدی رویداد بزرگ برای والیبال باشگاه های سراسر کشور ایالات متحده آمریکا است مسابقات والیبال در دالاس در اواخر ماه ژوئن. این رویداد در حال حاضر اگر چه Ott گفت: او در حال حاضر با تکیه بر سفر با هر یک از باشگاه خود را در تیم است. برای بسیاری از باشگاه های AAU و آمریکا والیبال, حوادث قرار دادن تا فصل است.

“من می گویند که کسانی که در معرض خطر حوادث گفت:” دکتر ریچارد پان متخصص اطفال و سناتور ایالت کالیفرنیا. “شما رسم مردم از بسیاری از نقاط مختلف کشور است. و برخی از این مناطق ممکن است یک نرخ بالاتر از این بیماری و دیگران. اما در حال حاضر ما در حال رفتن به همه کسانی که مردم آنها را به یک مکان آنها را با هم مخلوط می شوند.”

Worstenholm بیس بال مسابقات آخر هفته گذشته به پایان رسید تا با حدود یک چهارم از تیم های او معمولا جذب می کند. او پیش بینی نگه داشتن در حال حاضر اجتماعی فاصله اقدامات که شامل جدا کردن بازیکنان و پدر و مادر و قرار دادن در صفحه اصلی داوری در پشت تپه کوزه و پاشش توپ بیسبال با مواد ضد عفونی کننده. و “مگر چیزی ضربات” او در حال برنامه ریزی حوادث با شماره های بالاتر از تیم بیشتر تعطیلات آخر هفته از طریق تابستان است.

“من دوست دارم برای دیدن کودکان و نوجوانان بازی” Worstenholm گفت. “اما من هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به این. آن را مانند یک شادی بار در صد. این بود که فقط بچه ها شاد بودن چرا که آنها در حال بازی بیس بال. آن بود که راه فراتر از آن.”

بزرگسالان را به وزن هنگامی که و که در آن است که بازگشت به بازی اتفاق می افتد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de