بازگشت پادشاه: هاوایی offensive lineman سرمه Levao

Mahalo برای حمایت از Honolulu Star-Advertiser. لذت بردن از این داستان!

قبل از اینکه دچار مصدومیت زانو را کاهش دهد که خود را 2019 فصل به چهار بازی offensive lineman سرمه Levao در نظر گرفته شد هاوایی تیم فوتبال بالا چشم انداز برای سال 2020 پیش نویس NFL.

Levao بازگشت است برای دومین سال ارشد — او واجد شرایط برای یک اشتباه در 2019 — و انتظار می رود که برجسته حضور در رنگین کمان رزمندگان عمیق خط حمله این فصل. Levao نقش? “من قصد دارم به او قرار داده و دست خود را بر روی زمین و دست کشیدن مردم توپ” سر مربی تیم تاد گراهام گفت.

این است گیج کننده دوره گراهام بود که در استخدام به عنوان نیک Rolovich جانشین در ماه ژانویه است. در چهار قبلی سر مربیگری شغل گراهام هرگز به سنگ فرش با هم استخدام یک کلاس در سه هفته و رفتن را از طریق یک ترم بهار بدون یک عمل است. گراهام و کارکنان خود را به انجام جلسات در زوم و نظارت بازیکنان دانشگاهیان در حالی که ارزیابی پرسنل و اجرای تهاجمی و دفاعی طرح.

“ما در حال غرق تلاش می شود در بالای آن” گراهام گفت.

اما گراهام باقی مانده است درست به پایه پرخاشگری و نظم و انضباط — یک موضوع است که او امیدوار خواهد بود با این خط حمله به خصوص مسدود کننده های فیزیکی مانند Levao.

“من فکر می کنم ما بچه ها جلو در حال هیجان زده در مورد فیزیکی ما در حال رفتن به بازی با” گراهام گفت. “من به دنبال به جلو به آن گروه و سرمه که یکی از رهبران آن گروه. من به او گفتم: “ما در حال رفتن به اجرای توپ در سراشیبی. ما قصد داریم برای قرار دادن دست ما در زمین و دست کشیدن مردم از فوتبال و فیزیکی با آنچه که ما در حال انجام است.’ در پایان روز که چه کسی برنده: تیم که شلاق تیم های دیگر ذهنی و جسمی است.”

رزمندگان سه عمیق در خط حمله. واحد هفت سالمندان است. نه بازگشت linemen آغاز بازی های فصل گذشته است.

رزمندگان در جریان خواهد بود با یک خودخوانده “اجرای و تفنگ” جرم مخلوط سراسیمه سریع-ریتم عبور می کند و مسیرهای مجموعه ای برای یک موش-a-تات سرعت. در گریم چشم انداز جرم خواهد بود هر دو یک قهرمان بوکس و مشت زن یک انعکاسی نسخه از گرما به دنبال دفاع.

“ما می خواهیم به بازی جرم با ذهنیت دفاعی منظم دفاعی ذهنیت” گراهام گفت. “و ما می خواهیم فیزیکی در مورد آن. ما می خواهیم متری پس از تماس متری پس از گرفتن. ما می خواهیم قادر به اجرای توپ در سراشیبی. ما می خواهیم به فیزیکی.”

که رویکرد گراهام اشاره شده است موثر با قبلی خود تیم است.

“ما همیشه قادر به آن نوع از لبه این نوع طرز فکر به ما” گراهام گفت. “و من فکر می کنم که کمک می کند تا توانایی خود را به یک شخصیت به عنوان یک تیم و نه فقط توهین آمیز شخصیت و دفاعی شخصیت. جرم و دفاع همه یک ذهن-مجموعه ای.”

اما گراهام نیز تاکید بر کاهش مجازات و گردش. رزمندگان به طور متوسط 61.2 مجازات متری در هر بازی در سال 2019. گردش مالی خود را حاشیه منفی-11.

“به نظر من اگر شما 99 در کشور در مجازات است که واقعی بودن نظم در آنچه ما در حال انجام” گراهام گفت. “که منطقه ما نیاز به بهبود به طور چشمگیری. … شماره یک چیز است القا نظم و انضباط در آن طول می کشد به رقابت برای قهرمانی. شما رو به طور بسیار منظم. آن را مانند, ” اوه ما منظم است.’ آن را به نخبگان و انضباط. ما می خواهیم به یک تیم است که موفق بوده اند و آنها را به حرکت رو به جلو است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>