بازنشسته QB Favre می گوید هکرها’ انتخاب QB in NFL draft تعجب راجرز

پیشین هکرها کارفرمایی Brett Favre می گوید: Aaron Rodgers شگفت زده شد توسط Green Bay تصمیم به پیش نویس یک کارفرمایی در دور اول.

Favre گفت: در “tamöz نشان می دهد که او تا به حال صحبت با راجرز پس از هکرها معامله تا چهار نقطه در دور اول به یوتا دولت اردن عشق با 26th کلی انتخاب در پیش نویس پنج شنبه.

“من قصد دارم به بحث در مورد تمام است که ما در مورد صحبت کردیم اما او اجازه دهید فقط می گویند جای تعجب نیست که آنها رفت و در این جهت” Favre گفت.

Favre همچنین گفت ایسن که “دل و روده من به من می گوید” راجرز نمی خواهد پایان کار خود را در خلیج سبز. راجرز دو بار MVP تا چهار سال باقی مانده خود قرارداد.

“من فکر می کنم شاید دو سال از هم اکنون آنها ارزیابی مجدد چه آینده است و هارون ممکن است ارزیابی مجدد که در آن او می خواهد به بازی” Favre گفت SiriusXM Radio NFL در یک مصاحبه جداگانه.

انتخاب عشق آمد و 15 سال بعد از هکرها پیش نویس راجرز در شماره 24 به طور کلی زمانی که آنها در حال حاضر به یکی از بازی های برتر quarterbacks در Favre. راجرز صرف سه فصل به عنوان یک پشتیبان و کارفرمایی قبل از تبدیل شدن به هکرها’ استارت در سال 2008 منجر به Favre خروج از خلیج سبز.

Favre شد 35 اما تا به حال بحث شده است امکان بازنشستگی در زمان هکرها پیش نویس راجرز که در حال حاضر 36.

هکرها کاهش یافته است به پاسخ به Favre نظرات.

Green Bay مدیر کل برایان Gutekunst به نام راجرز “بهترین کارفرمایی در لیگ ملی فوتبال” شب هکرها پیش نویس را دوست دارم. Gutekunst ادامه داد: تاکید بر بعد که هفته است که راجرز بود این تیم کارفرمایی برای آینده قابل پیش بینی.

Gutekunst گفت: اهمیت کارفرمایی موقعیت باعث شد او به دنبال عشق.

“ما یکی از بهترین quarterbacks برای همیشه توری آنها را و ما در حال عکسبرداری برای قهرمانی تا زمانی که او در اینجا” Gutekunst گفت شنبه. “ما انتظار داریم او را در اینجا برای مدتی. اردن کردم چیزهای زیادی برای یادگیری. او تا حد زیادی به رفتن. ما مانند او بسیار. اگر ما او را دوست ندارم, زیادی, ما نمی خواهد آن را انجام داده اند. اهمیت آن موقعیت به ما حق رای دادن چیزی است که نمی تواند نادیده گرفته است.”

Favre گفت Gutekunst باید به راجرز و اجازه دهید او را می دانم که کارفرمایی ورودی با ارزش بود. Gutekunst گفت: در پنج شنبه شب در کنفرانس تلفنی است که او تا به حال هنوز نمی رسیده با راجرز اما گفت: شب جمعه دو نفر از آنها بود و از آنجا سخن گفته است. در حالی که Gutekunst کاهش یافته است به بحث در مورد جزئیات این گفتگو او به نام راجرز یک “true pro.”

“من فکر می کنم که (هکرها) سوخته یک پل است که رفتن به سخت برای غلبه بر” Favre گفت ایسن. “در برخی از نقطه من فکر می کنم آن را عقب سر زشت خود را.”

عشق ESPN گفت: در روز جمعه که راجرز رسیده بود به او تبریک می گویم. هکرها مربی مت LaFleur روز شنبه گفت او انتظار دارد که راجرز به عنوان یک “مربی بزرگ” به عشق.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net