ResMed درآمد موج در ونتیلاتور فشار

الکس DruceAAP

Increased production of ventilators for COVID-19 treatment has boosted revenue.
آیکون دوربینافزایش تولید هواکش برای COVID-19 درمان افزایش درآمد است.

Pivoting از خواب و اختلال در دستگاه ونتیلاتور تولید برای COVID-19 قربانیان افزایش یافته و درآمد سه ماهه در ASX-ذکر شده در سلامت شرکت ResMed.

آمریکا مبتنی بر سلامت تنفسی شرکت افزایش درآمد از 16 درصد به $US769.5 میلیون ($A1.19 میلیارد دلار) برای سه ماه تا 31 مارس به عنوان آن را یافت تولید حمایت از زندگی هواکش غیر تهاجمی هواکش و تهویه سیستم های ماسک برای درمان coronavirus.

این ویروس نیز آلوده کرده است که بیش از سه میلیون نفر در سراسر 185 کشور و ادعا کرد بیش از 200,000 زندگی – می تواند منجر به نارسایی تنفسی و ویروسی التهاب بافت ریه که می تواند کشنده باشد.

هواکش فشار اکسیژن به بیمارانی که ریه ها در حال شکست.

ResMed تمرکز است که معمولا در ساخت دستگاه برای افراد مبتلا به آپنه خواب انسدادی مزمن بیماری آسم و برای افرادی که در خارج از بیمارستان مراقبت از تنظیمات.

“ما اهداف اولیه هستند که ایمنی و رفاه اعضای تیم ما و حفظ زندگی – کمک به مردم در حالی که نفس خود را از سیستم ایمنی بدن مبارزه با این coronavirus” ResMed اجرایی میک فارل گفت: در یک توجه داشته باشید در روز جمعه.

“ما به سرعت در حال چرخد و کسب و کار ما برای پاسخ توسط ramping تا تولید حمایت از زندگی هواکش غیر تهاجمی هواکش و تهویه سیستم های ماسک برای افرادی که آنها را بیشتر نیاز دارید در هر کجا که زندگی می کنند.”

ResMed گفت: درآمد خالص برای سه ماه تا 31 مارس افزایش یافت 55 درصد به $US163.1 میلیون و رشد 32 درصد به $US443.8 میلیون در سال مالی تا به امروز است.

درآمد فصلی در ایالات متحده و کانادا و آمریکای لاتین به استثنای software-as-a-service رشد 12 درصد رانده شده توسط فروش قوی در سراسر ماسک و دستگاه محصول اوراق بهادار.

ترکیب درآمد خارج از شمال امریکا رشد 27 درصد در یک ارز ثابت بر اساس.

ResMed را ASX در لیست سهام به دست آورد 6.37 درصد به $24.98 در اوایل تجارت در روز جمعه و افزایش یافته است 6.85 درصد در سال 2020 در برابر نزدیک به 20 درصد افت برای معیار ASX/200.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de