مقاومت در برابر رشد به برگزاری بازی های المپیک در تابستان امسال

دنور — آمریکا المپیک رهبران رو به رشد شورش در داخل صفوف خود را در مورد برگزاری توکیو بازی.

یک عضو هیئت مدیره در ایالات متحده المپیک و پارالمپیک کمیته مقابله رهبری با انتقاد از کمیته بین المللی المپیک و ایالات متحده آمریکا آهنگ و درست ارشد اضافه شده به تماس برای تعویق به دلیل قارچ coronavirus بحران است.

USATF مدیر عامل حداکثر سیگل با ارسال دو صفحه توجه داشته باشید به همتای خود در ایالات متحده در المپیک و پارالمپیک, کمیته سارا Hirshland درخواست فدراسیون برای حمایت از یک تاخیر. آمد آن اواخر جمعه تنها چند ساعت پس از ایالات متحده آمریکا شنا مدیر عامل شرکت با ارسال نامه ای مشابه.

در حال حاضر ورزشی که اختصاص 65 امریکا 121 مدال و 175 آن 554 ورزشکاران در آخرین بازی های تابستانی بازی در حال ثبت در خواست در Siegel کلمات “این USOPC به عنوان یک رهبر در جنبش المپیک برای استفاده از صدای خود را و صحبت کردن برای ورزشکاران است.”

همچنین با تمرکز بر رهبری بود که استیو Mesler یک USOPC عضو هیئت مدیره و قهرمان المپیک bobsledder. در یک پست وبلاگ در جمعه Mesler وارد خیلی بیشتر انتقاد نسبت به کمیته بین المللی المپیک از Hirshland یا هیئت مدیره صندلی سوزان لیون را در اوایل اظهارات و مصاحبه.

“این (IOC) … نشان داده است که رهبری ما المپیک میل از کسانی که در اتهام” Mesler نوشت: در حالی که مراقب باشید به تاکید است که این خود افکار “به عنوان یک المپیک و نه کسانی که از USOPC آن هیئت مدیره و یا رهبران آن است.”

ملی دیگر کمیته ها نیز در تماس با کمیته بین المللی المپیک به عمل می کنند. این فدراسیون در نروژ و برزیل رفت و با درخواست برای به تعویق انداختن.

“روشن ما توصیه این است که بازی های المپیک در توکیو باید صورت نمی گیرد قبل از COVID-19 وضعیت تحت کنترل در مقیاس جهانی” نروژ فدراسیون نوشت: در نامه ای به رئیس کمیته بین المللی المپیک توماس باخ.

آن را در ایالات متحده هر چند که به ارمغان می آورد بزرگترین مشروط به هر تابستان بازی و برنده ترین مدال — هر دو از عوامل که منجر NBC به پرداخت میلیاردها دلار به televise بازی از طریق 2032. به نظر می رسد به USOPC اهرم در مذاکرات در مورد تقریبا هر موضوع با کمیته بین المللی المپیک, اما فدراسیون شده است و تمایلی به استفاده از قدرت خود را. آن سال صرف در واقع تلاش برای صاف کردن بیش از تنش در روابط خود با همکاران بین المللی آن.

و پس از Hirshland گرفت به عنوان مدیر عامل در سال 2018 تمرکز شده است به سمت داخل به عنوان جنسی-سوء استفاده رسوایی که مصرف ورزشی آمریکایی منتقل کرده اند تمرکز ورزشکار رفاه و ایمنی.

Hirshland و لیون مصر بودند که USOPC نمی خواهد قربانی ورزشکار ایمنی در زمان بحران است. اما آنها را متوقف و به خوبی از فشار بین المللی المپیک نسبت به تعویق افتادن.

“تصمیم گیری در مورد این بازی نشانی از دروغ نیست به طور مستقیم با ما” لیون گفت: در یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران جمعه. “آن نهفته است (سازمان بهداشت جهانی) دولت ژاپن و کمیته بین المللی المپیک. تحت هیچ شرایطی را USOPC ارسال atheltes به راه آسیب است اگر فکر نمی کنم آن را بی خطر است.”

رهبران پیگیری و شنا تیم به نظر نمی رسد حاضر را که در معرض خطر یا اینکه آیا آنها در عمل خود را در سوال باقی می ماند. رهبر سوم ورزش است که باعث می شود تا ستون فقرات المپیک — ژیمناستیک — ارسال یک بررسی برای ورزشکاران, درخواست برای افکار خود را بر روی آنچه که ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک, موضع باید باشد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>