انعطاف پذیری از رودخانه روسی شهرهای تست شده توسط ’19 سیل

این روشن نیست که چگونه مشکل آن را ممکن است برای او برای پیدا کردن یکی دیگر از خانه در شهر است. اقتصاد در شار و بسیاری از قطعات متحرک — اجاره تعطیلات از دست رفته به سیل کارگرانی که در سمت چپ این منطقه در تلاش برای بازگشت به عنوان استراحتگاه رزومه, کسب و کار گفت: Debra جانسون یک عامل املاک و مستغلات محلی سابق اتاق رئیس جمهور و رئیس جمهور از غرب شهرستان خدمات اجتماعی هیئت مدیره.

“هنگامی که شما رانندگی کردن خیابان اصلی در شب, کسب و کار ما هستند و ما باید بیشتر کسب و کار در آینده” او گفت:.

اما در همان زمان “ما تا به حال نشده چیزی از این برای مدت زمان طولانی,” او گفت: از سیل.

یک پست در Facebook صفحه برای سحر تگزاس رفت و آمد مکرر می گوید: “این نه ‘خاموش’ که ما را تعریف می کند اما قول می دهم از چیزهایی که می آیند…”

بزرگ رفت و آمد مکرر واقع شده در بانک ها از نی لبک Creek تمام 53 کابین و کلبه از کمیسیون.

صاحب مایکل کلارک گفت که او فقط اقامت خود را تا سال بیمه ادعا و ساخت نهایی طراحی مجدد تصمیم گیری برای سال 1905 تاسیس.

او eatery کشاورزی: رستوران و بار بسته است به عنوان به خوبی.

“همه نوع فکر و هنگامی که سیل صورت گرفت که ما همه می خواهم برای باز کردن فصل مثل ما بودند در سال 2005” کلارک گفت. “این یک مقدار زیادی آب بالاتر از آن (پس از آن) است.”

آن هم در زمان تنها 34 یا 40 روز به حل و فصل ادعا می کنند خود را برای آخرین بار او گفت:. این بار “من تا به حال تعدیل بیمه در اینجا به روز آب رفت اما سپس آن را گرفته شده از یک سال به جمع آوری. من به نوعی فقط شنیده طریق مردم در شهر است که همه همین مشکل بود.”

در جنگل یک مجموعه ای از 19 کابین و کلبه خاموش چهارم خیابان Preaseau تا به حال بسیاری از مکان های باز از سال گذشته اما او هنوز هم پیچیدن تا کار مرمت در شش واحد است.

همسایه خود را در غرب سونوما مسافرخانه نوید Haneef است فقط نه واحد باز است که نمی سیل و خدمه در محل کار در روز 22 نفر دیگر که در زیر آب از یک سال پیش با امید به آنها باز برای تابستان.

استراحتگاه های همسایه هستند و در هر دو طرف از نی لبک کریک که پشت تا زمانی که رودخانه افزایش می یابد و تبدیل سمت شمال Guerneville به دریاچه.

همچنین گرفتار در سیل بود در نزدیکی R3, رفت و آمد مکرر محبوب مسافرخانه و پاتوق که اتاق آماده بودند برای بازدید کنندگان با روز کارگر اما اصلی که نوار باقی می ماند بسته به دلیل اختلاف با مقامات شهرستان برنامه ریزی های مرتبط برای ارسال-سیل توانبخشی.

مالک و مدیر کل جف بریجز گفت: داشتن نوار بسته کاهش درآمد حداقل نصف کاهش می دهد و توانایی های خود را به میزبان جشن اغلب مرکزی به communitywide آخر هفته.

‘اثر موج دار شدن به همه چیز”

سرپرست Lynda هاپکینز به تازگی مداخله به تلاش برای میانجیگری یک راه حل است.

“این یک مثال از یک کاملا حیاتی کسب و کار” هاپکینز گفت. “R3 فقط ضربان قلب از جامعه است.”

پل یک عضو هیئت مدیره از رودخانه اتاق بازرگانی گفت: “Triple R یک نیروگاه در شهر است. نیز وجود دارد که مردم ما استخدام و مردم ما و بودجه ما افزایش برای امور خیریه. همه از این نوع می آید به توقف است که شرم آور است. وجود دارد یک اثر موج دار شدن به همه چیز است.”

بنابراین وقتی استثنایی آب و جلب بازدید کننده به رودخانه یکهو بیش اخیر تعطیلات آخر هفته پر کردن اتاق های موجود و صندلی رستوران و ساخت آن را به نظر می رسد به عنوان اگر همه چیز به حالت عادی بازگشت این افراد مجاز به نفس کمی.

“این دیوانه” گفت: Michael Volpatt مالک مشترک از پایین بازار فروشگاه و رستوران است.

“ما نباید به عنوان مشغول به عنوان ما هستند (این در اوایل سال) اما به دلیل آب و هوای ما در حال کشتن آن” Volpatt گفت. “ما شده است در برخورد با فاجعه اقتصادی برای مدتی اما ما نیاز به یک استراحت.”

شما می توانید رسیدن به تحریریه مریم کالاهان در 707-521-5249 یا [email protected] در توییتر @MaryCallahanB.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>