ساکنان ردوود امپراتوری بانک مواد غذایی پیوستن به نیروهای خود را برای مقابله با گرسنگی

در زمانی که بسیاری از مردم مجبور هستند با یک بحران جهانی به خط برای دریافت مواد غذایی رایگان, آن, نشاط بخشی, به طور ناگهانی به دیدن بسیاری از دیگران کشیدن تا به رها کردن سایت به آزادانه به مواد غذایی و پول نقد مجموعه درایوهای.

شهرستانها در سراسر شهرستان سونوما در حال همکاری با ردوود امپراتوری بانک مواد غذایی برای کمک به دیدار با همه گیر سوخت افزایش تقاضا برای خیریه مواد غذایی. شهرستانها در حال میزبانی درایو از طریق درایوهای مواد غذایی و به طور فعال تشویق ساکنان خود را برای حمایت از REFB با رها کردن کیسه های مواد غذایی و یا کمک های نقدی و یا با ساخت کمک به REFB آنلاین.

تا کنون شهرستانها’ drive-thru حوادث به ارمغان آورده اند به بانک غذایی بیش از 5000 پوند از مواد غذایی و $65,000.

در جمعه شهرستان سونوما انجام آن دوم مانند درایو. برای پنج ساعت, مراقبت, مردم با کیسه های مواد غذایی در اتومبیل های خود را و/یا کمک های پولی در دست خود را کشیده به پارکینگ در شهرستان سونوما سالن در شهر پلازا.

به درستی نقاب و دستکش ردوود امپراتوری غذایی کارکنان بانک وجود دارد به آسانسور صعود, nonperishable مواد غذایی از اهدا کنندگان تنه و یا پشت صندلی یا محموله مناطق و/یا به قبول پول نقد و یا چک برای بانک مواد غذایی.

نیز وجود دارد یک درایو از طریق مواد غذایی درایو شنبه در سونوما-مارین Fairgrounds در پتالوما. و وجود خواهد داشت یک شنبه در کوتاتی ری میلر مرکز ارتباطات و پنج شنبه در شهرستان سانتا رزا سالن.

تمام مواد غذایی و دلار درایوهای اجرا از ساعت 11 تا 4 بعد از ظهر بیشتر خواهد بود برنامه ریزی شده در هفته آینده به کمک ردوود امپراتوری بانک مواد غذایی در دیدار با تقاضا برای مواد غذایی که به طور چشمگیری افزایش یافته که مردم را از کار و پس انداز خود را در حال تخلیه توسط این بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>