جمهوریخواهان وزن بیکاری کمک کاهش به اصرار آمریکایی ها به کار

واشنگتن >> تجدید نظر از بیکاری کمک سریع تبدیل شدن به تمرکز کنگره بیش از بحث های بعدی ویروس بسته کمک.

پس از سنا تصمیم به “مکث” در جدید همه گیر طرح سناتور رو فشار به عمل قبل از خروج از شهر برای یک هفته ای روز یادبود ، جمهوری خواهان در حال ردی از طرح به فاز از coronavirus مرتبط با مزایای بیکاری به آمریکایی ها را تشویق به بازگشت به کار.. سنا نیز شروع به تلاش برای پیگیری سریع فرمت محبوب کسب و کار کوچک برنامه اعطای وام.

“جمهوری خواهان و کاخ سفید در حال رسیدن به اجماع در مورد نیاز برای طراحی مجدد مزایای بیکاری به طوری که آنها نه یک مانع به مردم بازگشت به کار” نماینده کنگره کوین بردی از تگزاس بالای جمهوری خواه در خانه راه و وسیله کمیته به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس تلفنی. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل نشسته اند در کاخ سفید برای بحث در مورد مسائل است.

سراسیمگی از فعالیت های می آید پس از مجلس نانسی پلوسی تحت فشار قرار دادند و جدید از 3 تریلیون بسته کمک از طریق خانه هفته گذشته است. سنا تحت مک کانل می گوید: هیچ فوریتی به قانون و سناتور انتظار می رود به تجدید نظر در کمک های بیشتر تنها در ماه ژوئن.

با ملت تلفات آماده به آمار 100,000 و اخراج بیش از 38 میلیون, برخی از قانونگذاران دیدن یک شکست توسط واشنگتن به عنوان قابل دفاع است. در عین حال کنگره منتقل شده فراتر از اجماع سیاسی رسیده که در ابتدا از بحران است و در حال حاضر تقسیم همراه آشنا حزب خط.

تفاوت در رویکرد و اولویت بین دموکرات ها و جمهوری خواهان نشان دهنده حزبی تقسیم است که تعریف هر دو طرف قبل از سال 2020 انتخابات.

حداقل یک جمهوری خواه ایالت کوری گاردنر از کلرادو در تلاش بود برای جلوگیری از سنا از recessing مگر اینکه آن را در نظر گرفته و کمک های بیشتر. بدون رای, اما, گرفته شد.

“در حال حاضر زمان برای سنا برای رفتن به خانه ایم” گاردنر است که در میان بیشتر سیاسی در معرض خطر نوروزی در حال اجرا برای انتخاب مجدد در پاییز.

گاردنر می خواستم توافق برای گسترش کسب و کار کوچک چک حفاظت از برنامه و تحت فشار قرار دادند برای بودجه بیشتر برای دولت و دولت های محلی رو اخراج. او به خبرنگاران گفت: او به نام تهمت به بیان نگرانی های خود را.

به عنوان یک نتیجه سناتورها در تلاش بودند به سرعت مسیر یک پیشنهاد به گسترش چک برنامه حفاظت از انقضا. پیشنهاد رفع خواهد دو از هشت تا 16 هفته پنجره برای صاحبان کسب و کار جذب ضرر و زیان به دلیل COVID-19 pandemic به خود را صرف فدرال حمایت وام و هنوز هم واجد شرایط به آنها ببخشند. برنامه تاسیس شده در ماه مارس تحت زودتر coronavirus پاسخ لایحه.

در حالی که در خانه کار می کند از راه دور چراغ-در سنا قانونی مرحله به خودی خود. اما مجلسی که خود را در نظر جهان بزرگترین مشورتی بدن صرف ممکن است بحث تقریبا هر چیزی, اما این بیماری همه گیر. آن را تایید چند تن از مغلوب ساختن پیشی جستن اجرایی و قضایی نامزد از جمله جان Ratcliffe امروز به عنوان مدیر اطلاعات ملی.

“شما حتی نمی خواهد می دانم که وجود دارد یک COVID بحران” رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چاک شومر از نیویورک گفت: ABC “،” “دیوانه. این خیلی اشتباه است.”

مک کانل استدلال کرد که سمت خود را از کنگره به رهبری عبور از اوایل 2 تریلیون دلار بسته است. بهتر است برای ارزیابی چگونه است که پول صرف بودن او گفت: قبل از تصویب ، او رد جدید 3 تریلیون دلار بسته مصوب دموکراتیک به رهبری, مجلس در هفته گذشته به عنوان یک “لیبرال لیست آرزو.”

امروز مک کانل تمسخر خانه برای کار از راه دور و رای گیری توسط پروکسی در حالی که سناتورها در ماسک نشان می دهد تا مانند دیگر آمریکایی بازگشت به کار. منطقه کلمبیا همچنان تحت اقامت-صفحه اصلی سفارشات از طریق ژوئن 8.

“خود توصیف ‘مردم ‘ خانه’ شده است به طرز مشکوکی خالی از مردم” مک کانل گفت. “هر یک از سنا همکاران باید افتخار چگونه ما کمک کرد ملت ما پیروزی در این نبرد.”

Pelosi شات برگشت: “ما قهرمانان لایحه,” او گفت: در مورد خانه-تصویب کمک های اندازه گیری. “او تا به صفر بیل.”

بیمه بیکاری هر چند به سرعت تبدیل شدن به یک اولویت جدید برای جمهوری خواهان ردی از آینده بسته کمک.

بردی هشدار داد که مزایای سخاوتمندانه با 600 دلار هفتگی افزایش طول همه گیر مورد تایید و تحت زودتر کمک لایحه خواهد “دستبند” کارگران و دلسرد کردن آنها از بازگشت به کار.

رند پل سناتور. R-Ky., گفت: “این یک اشتباه بود آن را بسیار بالا برای شروع با. این امر می تواند یک اشتباه آن را گسترش دهد.”

اوباما امیدوار است که به عنوان متحده بازگشایی اقتصاد بهبود خواهد یافت, کاهش نیاز به بیشتر از بودجه فدرال. اما اگر کارگران حاضر به بازگشت به کار آنها نگران شرکت نمی تواند شروع به دوباره بجای اول برگشتن.

بردی پیشنهاد دادن کارگران یک بار 1200 دلار جایزه برای بازگشت به کار. او گفت مکالمات اتفاق می افتد در بالاترین سطح در کاخ سفید است.

اما رای گیری نشان می دهد که آمریکایی ها نگران موج دوم ویروس به مغازه ها و محل بازگشایی شده است. یک نظرسنجی توسط آسوشیتد پرس-NORC مرکز تحقیقات امور عمومی یافت 83 درصد از آمریکایی ها حداقل تا حدودی نگران آن است که محدودیت های بلند در منطقه خود منجر به عفونت های اضافی با 54 درصد گفت: آنها بسیار یا بسیار نگران است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net