نمایندگان Thompson, Lee نگرانی در تاریخ ملت از تبعیض نژادی

تشکر. مایک تامپسون متوسط دموکرات که نشان دهنده یک نوار شراب کشور است که یک کهنه سرباز جنگ ویتنام که صندلی یک خانه وظیفه نیروی فشار برای جهانی چک پس زمینه در فروش تفنگ. تشکر. باربارا لی لیبرال اوکلند-بر اساس دموکرات است که به خوبی شناخته شده به عنوان تنها عضو کنگره که رای دادند در مقابل اجازه استفاده از زور در پی 9/11 حملات تروریستی اندازه گیری است که به تصویب مجلس در 420-1 رای دادن.

تامپسون, 69, نشان دهنده یک منطقه وسیع از Lakeport را به نوک شمالی در شهرستان کنترا کوستا ایالت از جمله سانتا رزا که 62% سفید 29% لاتین و 6 درصد آمریکایی آفریقایی تبار است. جمع و جور شهری منطقه در شمال آالمدا کانتی ارائه شده توسط Lee, 73, است 44% سفید, 24%, لاتینی و 18 درصد آمریکایی آفریقایی تبار است.

اما دو جانباز قانونگذاران نیز مشترک زیادی دارند. هر دو خدمت در مجلس قانونگذاری کالیفرنیا قبل از آنها انتخاب شدند به کنگره در سال 1998 و در مواجه با چالش جدی از آنجا که در دموکرات-مناطق تحت سلطه. مناطق خود هر چند متفاوت در فرهنگ تجارت و چشم انداز از هم جدا هستند تنها توسط شهر ریچموند و کوچک آن همسایه در شهرستان کنترا کوستا ایالت.

دو تا از دوستان دیرین شنبه, side-by-side, تقریبا زبان, در روز پنج شنبه در تامپسون’ هفتم تاون هال نشست انجام شده از طریق زوم از coronavirus shutdown تحمیل شد 11 ماه پیش.

این موضوع بود که قطعنامه مجلس نمایندگان معرفی پنج شنبه توسط Lee — 112 cosponsors همه دموکرات خواستار استقرار اولین, ایالات متحده کمیسیون حقیقت شفا نژادی و تحول است.

این کمیسیون را بررسی اثرات برده داری نهادی نژاد پرستی و تبعیض علیه مردم رنگ و “چگونه ما تاریخچه اثرات قوانین و سیاست های امروز” با توجه به بیانیه ای از لی ،

تامپسون باز این جلسه با اشاره به کشتار جورج فلوید 46-سال-در دست مینیاپولیس پلیس اشتعال روز از تظاهرات مخلوط با خشونت و صدمه به اموال.

جرم و جنایت “را لرزاند ملت از یک گوشه به دیگری … یک یادآوری از تبعیض است که برخی از افراد در جامعه ما هر روز با” او گفت:.

“ما در یک بیماری همه گیر پس از یک بیماری همه گیر” لی گفت: ما coronavirus و تبعیض هر دو تاثیر آفریقایی و آمریکایی لاتین جمعیت نامتناسب با توجه به اقتصادی و وضعیت سلامت. “ما شاهد یک همگرایی در همه این بی عدالتی است که در آینده با هم.”

کار کمیسیون به اطلاع عمومی در امریکا سابقه ظلم به اقلیت های, او گفت:.

“بیشتر مردم نمی دانند چه چیزی صورت گرفته است و آنها نمی بینم میان گذشته” و فلوید مرگ لی گفت.

در پاسخ به یک سوال در مورد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن استفاده از نیروی نظامی علیه معترضان در نزدیکی کاخ سفید, تامپسون, که پسر یک قانون افسر گفت: “به هیچ وجه در زمین سبز خدا که این رئیس جمهور و یا هر رئیس جمهور باید قادر به گرفتن این نوع از عمل است.”

تامپسون پیشنهاد کرد که قانونگذاران جمهوریخواه کنگره را آغاز کرده اند صحبت کردن در مورد آن و لی گفت: “آنها هنوز صحبت نکرده با صدای بلند به اندازه کافی.”

پرسید: چگونه او را اندازه گیری کمیسیون, موفقیت, لی گفت: این امر شامل کاهش “پلیس قتل” و کاهش اختلاف نژادی در آسیب از COVID-19.

ماری جوانا اتهامات علیه افراد جوان باید حذف از سوابق خود را به “کمک به آنها را انتخاب کنید تا زندگی خود و حرکت در,” او گفت:.

صنعت فن آوری باید “بیشتر فراگیر با استخدام افرادی که مثل من” و “ثروت ” شکاف” باید تنگ لی گفت و اشاره کرد که بیش از نیمی از کارگران سیاه پوست را به سختی حداقل دستمزد.

“تعصب و تعصب زنده است و به خوبی در هر گوشه از منطقه و منطقه خود را (و) در این کشور” تامپسون گفت. “همه ما نیاز به صحبت کردن که ما آن را ببینید و یا آن را بشنود.”

شما می توانید رسیدن به تحریریه مرد Kovner در 707-521-5457 یا [email protected] در توییتر @guykovner.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>