گزارش: 60 درصد از پکن پرواز لغو شد به بنیادی coronavirus گسترش

  • ASSOCIATED PRESS Residents wearing masks to curb the spread of the coronavirus rode past a neighborhood under lockdown in Beijing today.

    آسوشیتد پرس

    ساکنان پوشیدن ماسک برای جلوگیری از گسترش این coronavirus سوار گذشته یک محله تحت مستند در پکن امروز.

پکن >> رسانه های چینی می گویند بیش از 60 درصد از پروازهای تجاری در داخل و خارج از پکن لغو شده است به عنوان شهر افزایش سطح هشدار در میان جدید شیوع کروناویروس.

وب سایت حزب کمونیست جهانی بار گفت که از ساعت 9 صبح پنج شنبه در مجموع 1,255 پرواز به و از پایتخت دو فرودگاه عمده شده اند scrapped.

که حساب برای 67 درصد از پروازهای خروجی و 68 درصد از پروازهای ورودی جهانی بار گفت.

پکن به تصویب تعدادی از اقدامات برای محدود کردن سفر در داخل و خارج از شهر به خصوص در میان کسانی که از مناطق که در آن موارد جدید تشخیص داده شده اند. پکن به حال اساسا ریشه کن موارد انتقال محلی اما در روزهای اخیر اضافه شده است و در مجموع 137 جدید موارد جدید مرگ و میر.

پکن روز چهارشنبه مطرح آن سطح تهدید از 3 به 2 و منجر به لغو کلاس های تعلیق برنامه ای برای باز کردن و سفت الزامات مورد نیاز برای اجتماعی فاصله.

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس. ارسال coronavirus اخبار نوک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>