بازگشایی قوانین کالیفرنیا, شهرستان: چه تغییر, چه ماندن همان

کالیفرنیا در روز دوشنبه آرام و قوانین آن برای شهرستان برای بازگشایی طول coronavirus بیماری همه گیر. رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom اعلام ضوابط جدید گفت: این تغییرات رانده نشان داده دولت در برابر پیشرفت COVID-19. او گفت: 53 58 استان ها می تواند سرعت بیشتری حرکت تحت استانداردهای جدید.

پیر معیارهای

—هیچ مرگ و میر countywide دو هفته یک استاندارد هیچ بزرگ شهرستان بود به احتمال زیاد برای پاسخگویی در هر زمان به زودی.

—بیش از یک COVID-19 مورد در هر 10000 نفر برای دو هفته.

معیارهای جدید:

—هیچ آستانه مرگ و میر.

—تا 25 جدید تایید مورد در هر 100,000 ساکنان بیش از 14 روز و یا کمتر از 8% به تازگی انجام آزمایش و در نتیجه موارد مثبت. دومی می تواند ایجاد انگیزه در شهرستانهای استان به تست بیشتر مردم از این رای بر اساس اندازه گیری. به عنوان شهرستانهای تست بیشتر آنها انتظار می رود به طور کلی تعداد مثبت را افزایش می دهد.

—Countywide بستری شدن در بیمارستان از COVID-19 موارد نمی تواند افزایش بیش از 5 درصد در یک هفته و یا شهرستانهای باید کمتر از 20 جدید بستری شدن در بیمارستان از coronavirus بیماران برای 14 روز. دومی آدرس یک موضوع کلیدی برای شهرستانهای کوچک با تعداد بسیار کمی از بستری شدن در بیمارستان. آنها می تواند فراتر از سطح برای افزایش درصد با اضافه کردن فقط یک مورد.

هیچ تغییر

—یک county هنوز هم نیاز به انجام حداقل 1.5 آزمون در هر 1000 ساکنان و یا نشان می دهد توجیه لازم نیست که بسیاری از آزمون ها در روز. استان ها باید در استخدام حداقل 15 آموزش تماس با ردیاب در هر 100 ، 000 نفر است. یک تحقیقی است کسی که تلاش می کند برای قرار دادن دیگران که می توانست در معرض کسی با این ویروس آلوده. شهرستانهای با کمتر از 100000 نفر باید حداقل یک تحقیقی.

برای داستان های بیشتر در مورد کوروناویروس به اینجا بروید.

پیگیری موارد در شهرستان سونوما در کالیفرنیا در ایالات متحده و در سراسر جهان در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de