بازگشایی طرح تغییرات بزرگ برای کالیفرنیا رستوران

لس آنجلس — کالیفرنیا رستوران پیش نویس یک برنامه اجازه می دهد تا این صنعت به بازگشایی برای ناهار خوری نشسته با آرایه ای از پادمان در حالی که اجتناب از شرایط ممکن است اعمال شده در کشورهای دیگر است که مشتریان خود را متوسط گرفته شده و یا تعداد جداول تواند به طور چشمگیری محدود است.

توصیه های به دست آمده توسط آسوشیتد پرس می باشد جهت ارسال به رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom در روز پنج شنبه. آنها تصور یک جهان را تغییر داد در اتاق ناهار خوری به عنوان یک صنعت ساخته شده بر چهره به چهره و شلوغ جداول به نظر می رسد برای راه با خیال راحت به انجام کسب و کار و جلوگیری از گسترش coronavirus.

تنها اعضای خانواده و یا افرادی که با هم نشسته بود در همان جدول است. بوفه سالاد و نان در سبد خواهد بود. نمک و فلفل شیکر می تواند جایگزین بطری های ضد عفونی کننده دست. و وعده های غذایی می رسند می تواند از مواد غذایی سرور روکش در صورت ماسک.

رستوران ناهار خوری اتاق بودند توقیف در کالیفرنیا در ماه مارس به عنوان بخشی از گسترده سفارشات برای جلوگیری از گسترش ویروس هر چند takeout و تحویل باقی مانده است. حرکت ویران صنعت و فرستاده شده به خیل بیکاری خطوط در یک کشور در سطح بین المللی شناخته شده فرهنگ غذایی.

توصیه های پیش نویس توسط California, رستوران, انجمن با همکاری کالیفرنیا کنفرانس بهداشت محلی افسران و کالیفرنیا همایش مدیران بهداشت محیط را Newsom بالقوه چارچوب برای بازگشایی اتاق ناهار خوری به عنوان او شروع به سهولت مستند سفارشات این هفته برای خرده فروشی و مغازه های کتاب فروشی, گل فروشی ها و لوازم ورزشی کسب و کار.

این انجمن می خواهد Newsom به مجموعه تنها گسترده دستورالعمل در چهار حوزه — کارمند سلامت اجتماعی فاصله های آموزش و پرورش و بهبود بهداشت و ضد عفونی.

شهرستانها و استان ها خواهد بود سمت چپ به تعیین قوانین در هر طبقه به دلیل آنچه که حس می کند در سن دیگو ممکن است در ابراز پیروزی از اکتشاف یا Bakersfield.

برای مثال توصیه مصرانه از دولت های محلی در نظر گرفتن چنین اقداماتی را به عنوان نیاز به حرارت چک برای کارکنان رستوران نیاز به اجباری شستن دست ها-برنامه برای کارگران و پوشش صورت برای کارمندانی که ارتباط برقرار کردن با مردم است.

در زمینه اجتماعی فاصله محلی حوزه های قضایی نیاز به ایجاد اقدامات خاص برای نگه داشتن جداول جدا و یا راه اندازی موانع بین آنها و محدود کردن جداول به خانواده و اعضای خانواده اما نه بیش از 10 نفر. رستوران می تواند با در نظر گرفتن یک تلفن و یا متن مبتنی بر سیستم رزرو است که نمی خواهد اجازه می دهد مشتری را وارد کنید تا جدول آماده است.

در فلوریدا این هفته رستوران در همه اما سه فلوریدای جنوبی استان ها اجازه داده شد به بازگشایی خود را در داخل اتاق ناهار خوری در 25 درصد ظرفیت است. کالیفرنیا رستوران ها به دنبال جلوگیری از یک در سراسر-هیئت مدیره در صد محدودیتی در چگونه بسیاری از مردم می تواند در داخل به جای اجازه دادن به مقامات محلی به حساب تفاوت در رستوران طرح ها و طرح بندی.

“خطر متفاوت است در هر شهرستان” ارتباط با مدیر عامل نقطه Condie گفت. “طرح برنامه ها همه منحصر به فرد و متفاوت است.”

هنوز نامشخص است که Newsom ممکن است اجازه می دهد رستوران ها برای باز کردن درهای خود را هر چند او اشاره کرده در برخی از مناطق که تغییرات می تواند به زودی. در لس آنجلس و سان فرانسیسکو و دیگر متراکم شهری مناطق کسب و کار به احتمال زیاد به باقی می ماند توقیف طولانی تر است.

برای رستوران ها و بازگشت به کسب و کار به معنی یک تغییر چشمگیر از آنچه مشتریان گرفته شده برای اعطا.

“این یک جرم بازگشایی مجدد” Condie گفت. با تمام تغییرات آینده و ویروس های مربوط به الزامات “همه آنها راه اندازی است.”

Condie پیش بینی کرد که شام را نه تنها قبول این تغییرات اما “من فکر می کنم آنها در حال رفتن به آمده است انتظار می رود آن است.”

در برخی از بازگشایی eateries در سراسر کشور و رستوران ها در حال چک کردن مشتریان درجه حرارت ممکن است نشانگر عفونت است. کالیفرنیا رستوران ها توصیه دولت های محلی را در نظر بگیرید که نیاز به حرارت چک — اما فقط برای کارکنان.

هیچ چیز می تواند به جلوگیری از یک شهرستان از نیاز مشتری متوسط چک اما Condie گفت: “پلیس مهمانان” بود و در نهایت به سمت چپ خاموش توصیه. بخشی از نگرانی برای رستوران ها در مرکز مسئولیت: مشتریان بر این باورند که آنها به اشتباه تبدیل به دور می تواند فایل طرح دعوی در دادگاه.

توصیه ها می تواند منجر به تغییراتی که در اجرا از حس مشترک به لحاظ اجتماعی بی دست و پا.

در محکم فاصله رستوران شام می تواند در نهایت به دنبال در هر یک از دیگر از طریق پلاستیکی دیوار جدا کردن جداول. تمیز کردن خدمه می تواند در روال گشت کشیدن دستگیره های درب و مقابله با ضد عفونی کننده.

صاحبان ممکن است رمیدن در تغییرات و اضافه شدن هزینه ها می تواند قابل توجهی, اما آنها “درک اهمیت این” Condie گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de