بازگشایی کالیفرنیا باقی می ماند یک راه به عنوان مقامات اصرار احتیاط استناد خطرات

در حال رشد وجود دارد نشانه هایی که stay-at-home سفارشات در سراسر کالیفرنیا در محل باقی می ماند در حالی که دیگر.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom هفته گذشته گفت که در حالی که کالیفرنیا در حال پیشرفت است در خم coronavirus منحنی بیشتر از شش شرایط او تنظیم برای دولت در نظر شل کردن stay-at-home منظور او صادر شده در ماه گذشته برآورده شده اند. تنها تغییر فرماندار ساخته شده است که اجازه می دهد تا بیمارستان برای شروع برنامه ریزی برخی از اعمال جراحی الکتیو با استناد به ظرفیت کافی.

شش اهداف شامل توانایی برای نظارت و پیگیری موارد بالقوه; جلوگیری از عفونت در معرض خطر مردم; آماده سازی بیمارستان ها برای رسیدگی به موج; توسعه روش های درمانی برای دیدار با تقاضا; اطمینان از مدارس کسب و کار و مراقبت از امکانات می تواند حمایت اجتماعی فاصله و توسعه دستورالعمل برای درخواست کالیفرنیا به ماندن در خانه دوباره اگر لازم است.

این هنوز مشخص نیست که آیا برخی از جوامع که در آن شیوع کمتر شدید شده است قادر خواهد بود برای استراحت محدودیت.

روز جمعه Newsom گفت: “ما در نظر گرفتن شرایط محلی” در هنگام تصمیم گیری زمانی که به سهولت قوانین است. “ما در نظر کسانی که همه چیز نه تنها از منظر گسترش این ویروس نه تنها از منظر تعداد مرگ و میر و خطوط روند بلکه از نظر ما گسترده تر از ظرفیت.”

سان فرانسیسکو

سان فرانسیسکو شهردار لندن نژاد گفت: منطقه خلیج پناهگاه در محل سفارش احتمالا تمدید فراتر از زمان تاریخ انقضا ممکن است 3.

“مردم در مورد این درخواست را بهداشت عمومی به منظور دریافت تمدید? احتمال این که این اتفاق خواهد افتاد و به احتمال بسیار زیاد. و آنچه را که بدان معنی است که یکی دیگر از چند هفته یا حتی یک ماه از درخواست شما همه را به پیروی و به در خانه باقی می ماند و همچنان به دنبال اجتماعی فاصله گرفتن سفارشات است که ما مطرح,” نژاد گفت.

“چگونه ما بازگشایی است که مهم است برای اطمینان از که ما آن را انجام مسئولانه به طوری که ما نمی رفتن به عقب,” او گفت:.

شهرستان سانتا کلارا

چهار افسر بهداشت برای شهرستان سانتا کلارا, Dr. Sara کودی گفت: این کشف که مردم بوده است آلوده به این ویروس وجود دارد زودتر از آنچه قبلا اعتقاد بر این نشان داده شده که چگونه مهم این پناهگاه در محل سفارش به سرعت گسترش آن.

بدون به طور مستقیم پاسخ به یک سوال در یک کنفرانس خبری گفت: آرامش و نظم کودی گفت: “ما پیش بینی است که این بیماری همه گیر در حال رفتن به رفتن برای یک زمان بسیار بسیار طولانی. ما می دانیم که ما باید ایمنی در جامعه است. نه ما باید یک واکسن. بنابراین هر زمان که ما اجازه دهید تا در ما کاهش اقدامات ما در حال رفتن به انتظار برای دیدن یک سنبله در موارد بستری و مرگ و میر. که خاص است.”

Napa County

Napa County یافته پناهگاه در صفحه اصلی به منظور نامحدود اما ساخته شده تغییرات زیر:

—مجوز ساخت و ساز با فیزیکی مناسب فاصله.

—اجازه رانندگی در مراسم مذهبی با مناسب فیزیکی فاصله.

—اجازه در شخص مسکونی املاک و مستغلات viewings مناسب با پروتکل های.

—مجوز محوطه سازی و باغبانی نگهداری است که صرفا برای مقاصد لوازم آرایشی و بهداشتی.

—اجازه می دهد تا استفاده از گلف رانندگی محدوده با مستند پروتکل های.

—به شدت توصیه به استفاده از پارچه پوشش صورت در زمانی که خارج از خانه است.

Solano County

Solano County, که شامل Vallejo و Fairfield یافته پناهگاه در خانه منظور مارس 17.

لس آنجلس

لس آنجلس مقامات در حال توسعه یک برنامه به آرامی سهولت اقامت در خانه سفارشات اما چهار کلید معیار باید برای اولین بار ملاقات کرد.

“ما نمی خواهیم به خنثیسازی همه خوب انجام داده ایم و انجام شده تا کنون” شهرستان سرپرست کاترین Barger در روز جمعه گفت. “ما هنوز در طرف دیگر از این بیماری همه گیر و ما نمی خواهیم قبل از موعد مقرر به سهولت محدودیت.”

او گفت: این شهرستان برای اولین بار نیاز به مطمئن شوید که آن بیمارستان ها به اندازه کافی کارکنان منابع به اندازه کافی برای انجام تست و یک تعداد کافی از هواکش و سایر لوازم پزشکی برای رسیدگی به مراقبت های معمول را به عنوان به خوبی به عنوان امکان پذیر است influxes از COVID-19 بيمار.

دوم این شهرستان باید اطمینان حاصل شود که حفاظت در محل های آسیب پذیر از جمله سالمندان افراد بی خانمان و کسانی که زندگی در نهادی تنظیمات و یا اصلا دسترسی به خدمات.

سوم شهرستان باید از این ظرفیت برای آزمون ایزوله و قرنطینه تمام کسانی که بیمار هستند و همچنین برای انجام نظارت برای جلوگیری از گسترش بیشتر.

و چهارم این شهرستان باید حفظ فاصله فیزیکی و کنترل عفونت از جمله با ارائه کسب و کار با مواد آموزشی و راهنمایی به اطمینان حاصل شود که قوانین می تواند به دنبال زمانی که آنها بازگشایی شده است.

لس آنجلس را امن تر در خانه سفارش شده است که در اثر از طریق حداقل ممکن است 15.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de