امداد آینده برای کالیفرنیا کارگران ثبت نشده است اما آن را به اندازه کافی است ؟

رنه Saucedo مدیر برنامه برای الماس که سازماندهی کارگران خانگی برای Graton روز کار مرکز گفت: یک بار پرداخت 500 $و $1,000 مفید هستند اما تنها تا کنون برای مهاجران مستند نشده که کار بوده است نهفته این بیماری همه گیر.

“این رفتن به ماه از مردم قادر به کسب درآمد و پرداخت اجاره بها” Saucedo گفت.

$75 میلیون مردم بخشی از طرح امداد رسانی کمک برای مهاجران (DRAI) است که از طریق 12 سازمان های غیر انتفاعی در سراسر کشور. کالیفرنیا توسعه انسانی یک سانتا رزا غیر انتفاعی مسئول بزرگترین جغرافیایی قلمرو از جمله سونوما کانتی و بقیه از شمال کالیفرنیا در خارج از منطقه خلیج و دره ساکرامنتو.

$50 میلیون خصوصی bankrolled کنار امداد رسانی لایحه معروف به کالیفرنیا مهاجرت پذیری صندوق (CIRF) را نیز اداره محلی توسعه گروه. منجر به تلاش برای جمع آوری اعانه برای CIRF است Grantmakers در رابطه با مهاجران و پناهندگان است. این سازمان که رئیس جمهور Daranee Petsod زندگی می کردند در سباستوپول برای 20 سال است.

این کار بسیار زیاد است برای همه آنها.

“خانواده هایی که تلاش بیشتر قبل از مبارزه در حال حاضر بیشتر از همیشه گفت:” سوزان کوپر مدیر اجرایی جامعه عمل مشارکت سونوما کانتی کمک می کند که خانواده های کم درآمد رسیدن به ثبات مالی.

هزینه های بالای زندگی در سونوما کانتی یک چالش حتی در زمان عادی باعث می شود این وضعیت حتی بیشتر نگران کننده در اینجا.

ماریا تجربه تلخی نماینده. او مشغول به کار نشده پس مارس 16, زمانی که سالن است که در استخدام او بسته شده به دلیل افزایش نگرانی های بهداشتی. شریک زندگی خود را یک نانوایی کار کرده است سه روز در هفته. این را اضافه کنید به یک دستمزد زندگی می کنند.

ماریا گفت: نرخ بیکاری تغییر کرده است پویا از داخلی رابطه و خانواده است شروع به احساس فشار است.

“البته من تمرکز بر روی اسکناس و داشتن غذا روی میز” ماریا گفت. “اما چیزی که مرا ناراحت می کند, در این روز, دختر من از دبیرستان فارغ التحصیل شده در سال جاری و سال پسر من است که به ترویج به مدرسه. من می خواهم چیزی بیش از آنها را به جشن آنها سزاوار است. این باعث می شود من غمگین چرا که آنها سخت کار می کرد تا برای آنچه آنها انجام شده است.”

تلاش برای کاهش سختی مانند ماریا از طریق DRAI برنامه کمی مات است. کای هریس مدیر عامل موقت کالیفرنیا توسعه انسانی گفت: دولت دستورالعمل منع اظهار نظر های غیر انتفاعی همکاران.

دولت پذیرش ذینفع در یک چاه کن همیشه ته چاهه اساس. محلی و سازمان های غیر انتفاعی را به اشتراک گذاری اطلاعات جمعیتی مانند سن و جنس با دولت اما هیچ اطلاعات شخصی مانند نام و آدرس. پول وارد خواهد شد در صورت پرداخت کارت.

CIRF خصوصی بخشی از بودجه راه اندازی مارس 30 اولیه توزیع $3.4 میلیون نفر است. مدیران تصمیم به اختصاص پول در دسته آن را به عنوان مطرح به جای انتظار برای رسیدن به 50 میلیون دلار هدف است. توسط یادبود روز, کل, نشسته در کمتر از 30 میلیون دلار.

به عنوان با صندوق CIRF است که با استفاده از محلی سازمان های مردمی برای رسیدن به مهاجران است. در اینجا است که گروه UndocuFund برای امداد رسانی در منطقه سونوما کانتی آغاز شد که در سال 2017 در پی Tubbs آتش. UndocuFund بسیار موفق (آن را مطرح کرده است بیش از $7.6 میلیون نفر از زمان آغاز آن) است که در آن جوانه زده است فصل در سایر مناطق کالیفرنیا و آنها تجویز بسیاری از CIRF مزایای.

عمر مدینه شهرستان سانتا رزا مدارس عضو هیئت مدیره و یکی از صندوق بنیانگذاران گفت: UndocuFund سونوما کانتی آغاز شد ثبت نام متقاضیان در اواسط ماه مارس. این بسته ثبت نام آوریل 1 پس از ثبت نام بیش از 4000 نفر.

“مردم هنوز در تلاش برای دریافت” مدینه گفت. “ما نمی توانیم آنها را اضافه کنید, از آنجا که ما پول را ندارد. من نمی خواهم مردم را امیدوار است تا به طور بالقوه کمک گرفتن زمانی که آن را وجود دارد.”

در پایان هفته گذشته گفت: محلی UndocuFund دریافت نکرده اند هر CIRF پول است.

Cooper, کلاه, کارگردان امید این همه گیر و اقتصادی ویران کردن آن است wreaking خار کالیفرنیا به دنبال فراتر از رفع سریع و آدرس اساسی وجود دارد که حتی تحت شرایط عادی است.

“من فکر می کنم این امر مستلزم ما را به نگاهی به این چیزهایی که در حال حرکت رو به جلو و به آدرس برخی از این مسائل که بر خانواده های ما به طور نامتناسبی آنهایی که ما در خدمت” او گفت:. “ما در حال صحبت کردن در مورد فقیرترین فقرا. رئیس جمهور می گویند اقتصاد در حال انجام است ، که از دیدگاه ما, ما می دانیم که اقتصاد در حال انجام است آنقدر بزرگ است چرا که بسیاری از خانواده ها در جامعه ما زندگی می کنند از چک چک.”

شما می توانید رسیدن به فیل آرایشگر در 707-521-5263 یا [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de