منطقه را می توان قفل شده است و برای بسیاری از ماه

وارن Hatelyآگوستا مارگارت رودخانه بار

WA Police stopping motorists at the Forrest Highway checkpoint on Wednesday after regional lockdowns came into effect.
آیکون دوربینWA پلیس توقف رانندگان در فارست بزرگراه بازرسی روز چهارشنبه پس از منطقه ای مستندات آمد. اعتبار: شانون Verhagen

WA برتر را علامت McGowan است تصریح کرد که شدید اجتماعی فاصله و خود جداسازی مورد نیاز ادامه خواهد داد و در منطقه “ماه — شاید بسیاری از ماه” با وجود ظاهری موفقیت حاوی COVID-19.

همانطور که برخی در منطقه به پایان رسید خودخواسته 14 روز قرنطينه آقای McGowan هشدار داد که افرادی که مسخره الزامات در معرض خطر مرگ عزیزان و دیگران در جامعه است.

در یک نگرانی ثبت نام برای اقتصاد محلی دو تایید COVID-19 موارد در Augusta-Margaret River شایر به معنای حتی با WA منطقه ای مناطق قفل شده را دقیق, اقدامات ادامه خواهد داد برای آینده قابل پیش بینی.

برنامه های تحت راه برای ارائه آموزش های آنلاین برای مدت پس از تعطیلات — مطمئن ترین نشانه در عین حال از چه مدت بحران خواهد رفت.

با شایر ساکنان مواجهه غیر منتظره ای آرام عید آخر هفته طولانی و گردشگری و کسب و کار اپراتور می خواهید مستندات به پایان است.

معامله گران گفت: دولت می تواند سریع بلند کردن اجسام منطقه ای مستندات به دلیل پایدار اعداد در جنوب غرب است.

آنها همچنین می ترسید آنها را ورشکسته اگر محدودیت ادامه داد: فراتر از سه ماه.

Vasse MLA لیبی Mettam گفت: ساکنان باید آماده برای اختلال در ادامه برای شش ماه دیگر بر اساس اظهارات نخست وزیر اسکات موریسون.

“این را به وضوح آمده در هزینه های سنگین برای بسیاری از افراد و جامعه به عنوان یک کل” او گفت:. “تنها راهی که ما را به محدود کردن گسترش و بازه زمانی این محدودیت ها این است که به دنبال مکان عمومی, توصیه های بهداشتی فدرال و دولت های ایالتی.

“این نه فقط در مورد محدود کردن گسترش این ویروس اما ما اطمینان کسب و کارهای کوچک و ما صنعت گردشگری که گرفته اند یک ضربه قابل توجهی می تواند به ارائه خدمات و به کارگیری کارکنان به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

آقای McGowan گفت: شهروندان باید به سهام تا در کتاب های Netflix و نگاه به ورزش جدید رژیم.

“بسیاری از مردم را به هم بزنید-اما من فقط می خواهیم مردم را به درک و تأمل در عواقب ناشی از انجام کاری اشتباه است که بسیاری از مردم می میرند” او گفت:. “این یک وضعیت دشوار است. ما تنها چند هفته و در حالی که آن را احساس می کند مانند ماه در حال حاضر به بسیاری از ما آن را تنها چند هفته است. من نمی خواهم مردم را از خود راضی.”

“فقط به خاطر اینکه ما کم و ارقام در حال حاضر معنا نیست که ما همیشه خواهد شد. چه در امریکا. ایتالیا. اسپانیا.

“ما می خواهیم به ما درایو نرخ انتقال حق را.”

WA کمیسر پلیس کریس داوسون اذعان کرد که ساکنان را تبدیل به “تغذیه” با این محدودیت. او نگران مردم از دست دادن صبر و شکیبایی با سفر مستندات و اجتماعی فاصله گرفته است.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>