جبران یک ‘در زندان-کارت رایگان برای کلیساها

هدر McNabAAP

Lawyers says a $150,000 compensation cap available to sex abuse survivors is inadequate.
آیکون دوربینوکلا می گوید: 150.000 دلار غرامت کلاه های موجود برای سوء استفاده جنسی بازماندگان ناکافی است.

وزیر مسیحی دارای برچسب ملی جبران طرح برای بازماندگان نهادی سوء استفاده جنسی از کودکان به عنوان “get-out-of-زندان-رایگان کارت” برای کلیساها.

کشیش باب پنبه است به نام برای کلیساها به محروم از مالیات خود را به وضعیت اگر آنها در حال حاضر به خود را به جای قربانیان سوء استفاده.

کشیش ارشد میتلند کلیسای مسیحی در NSW می گوید: طرح جبران غرامت کلاه از 150.000 دلار است که بیش از حد پایین و “همه چیز است و وزنی بیش از حد به شدت در حمایت از کلیسای”.

گفت: “برای من جبران طرح است که تقریبا یک ‘get-out-of-زندان-رایگان کارت’ به صورت کلیسا” پاستور پنبه گفت: فدرال یک کمیته پارلمانی از طریق تلفنی در روز دوشنبه.

او گفت: در این جلسه که به عنوان کمک به شرکت در جبران طرح ها متناسب با اندازه کلیسای کوچک خود را به کلیسا می پردازد تنها $189 در هر سال است.

“من مطمئن هستم ما (شرکت بیمه) که یک بار ادعا می کنند پرداخت می شود ما فرقه است که برای همیشه لطفا برای محافظت در برابر بیشتر ادعا است. ما در حال کردن قلاب برای همیشه” پاستور پنبه گفت.

اگر جبران طرح پرداخت شد افزایش نسبت به سهم های ساخته شده توسط کلیساها او خواهد بود خوشحال به پرداخت “چهار یا پنج بار به عنوان مقدار برای بلند کردن کلاه به بیش از نیم میلیون (دلار)”.

“من می پرسند که کلیساها سهم توان افزایش, به منظور که جبران پرداخت به بازماندگان بود افزایش یافته است.

“اگر کلیسا مایل نیست به جای ما قربانیان و سپس ما باید از دست ما معافیت های مالیاتی.”

او گفت: وجود دارد “تفاوت گسترده ای بین متوسط پرداخت از جبران طرح و معقول تر ارقام پرداخت از طریق دادخواهی مدنی”.

شده اند وجود دارد 6425 برنامه های کاربردی برای جبران از 3.8 میلیارد دلار طرح آغاز به کار کرد و در جولای سال 2018 است.

از مارس 19 طرح پرداخت 1388 پرداخت بالغ بر $112.4 میلیون به بازماندگان با مقدار متوسط بودن حدود 81,000.

فدرال کمیته پارلمانی در ماه آوریل 2019 توصیه می شود با افزایش حداکثر پرداخت از $150 ، 000 به کمیسیون سلطنتی را $200,000 کلاه و آوردن یک چارچوب جدید برای چگونه برنامه های کاربردی مورد بررسی قرار گرفت.

تنها بازماندگان واجد شرایط برای حداکثر 150.000 دلار پرداخت هستند کسانی که سوء استفاده های درگیر و حتی پس از آن وجود داشت اضافی ‘شرایط’.

استرالیا وکلا داد می گوید آستانه هل دادن بازماندگان به سیستم دادگاه.

“میزان غرامت است بنابراین کافی است که آن را به ناچار باید درایو بیشتر مردم برای رفتن به قانون مشترک برای جبران” علا سخنگوی دکتر اندرو Morrison, SC گفت: این جلسه در روز دوشنبه.

وجود دارد “خیلی خوب شواهد” است که کاهش از توصیه می شود از $200,000 برای 150.000 دلار و کاهش بیشتر اگر سوء استفاده نیست دخول – “بدان معنی است که تعداد زیادی از موارد در حال رفتن به قانون” Dr موریسون گفت: شنیدن.

این موارد “می تواند حل و فصل شده است با یک معامله بزرگ کمتر هزینه و استرس و زمان اگر جبران طرح بیشتر شده است کافی” او گفت:.

اکثریت زیادی از افرادی که برای مشاوره به درخشش وکلا که نشان دهنده متعدد بازماندگان در حال امید بستن برای یک مدنی ادعا می کنند به جای استفاده از طریق جبران طرح کمیته شنیده می شود.

مقدار مشتریان دریافت خواهد بود و در بیش از متوسط پرداخت داده شده به بازماندگان تحت جبران طرح قانون شرکت ملی تمرین رهبر لیزا فلین گفت.

“این امر می تواند در صدها هزار نفر به جای زمان به طور متوسط از جبران بودن $80,000,” او گفت: شنیدن.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>