ق از بنیانگذاران برگ هیئت مدیره خواستار جایگزین سیاه

  • ASSOCIATED PRESS / FEBRUARY 19, 2019 Alexis Ohanian, founder of the social media company Reddit, gave an interview in New York.

    اسوشیتد پرس / 19 فوریه 2019

    الکسیس Ohanian بنیانگذار شرکت رسانه های اجتماعی ق مصاحبه ای در نیویورک است.

ق از بنیانگذاران الکسیس Ohanian اعلام کرد استعفای خود را از هیئت مدیره از سایت های رسانه های اجتماعی و خواست هیئت مدیره به جای او با یک نامزد.

Ohanian که سفید است به طور ضمنی مرتبط حرکت خود را به تظاهرات در سراسر جهان بیش از کشتن جورج فلوید یک مرد سیاه پوست که در مینیاپولیس پس از یک افسر پلیس فشرده زانو خود را در برابر گردن خود را برای چند دقیقه حتی پس از متوقف شفاعت برای ساکت شد و بی توجه.

کارآفرین که ازدواج ستاره تنیس سرنا ویلیامز گفته است که این تصمیم به خاطر دخترش.

“من نوشتن این به عنوان یک پدر که نیاز به قادر به پاسخ خود را سیاه و سفید دختر زمانی که او می پرسد: “چه شما انجام دهید؟,” Ohanian گفت: در یک پست وبلاگ. او متعهد به استفاده از سود آینده خود را در Reddit سهام به “خدمت به جامعه سیاه عمدتا برای جلوگیری نژادی و نفرت است.”

او همچنین گفت که او را به مبلغ 1 میلیون دلار به khezri را با حقوق خود آشنا شد. بازیکن سابق NFL Kaepernick شناخته شده است زانو در اعتراض به خشونت پلیس و نژادپرستی در سال 2016 و بعد از ثبت شکایت مدعی لیگ تا به حال در لیست سیاه او را به عنوان یک نتیجه.

ق مستقر در سان فرانسیسکو تماس خود “صفحه از اینترنت” و میلیون ها نفر از کاربران. مانند تمام سایت های رسانه های اجتماعی آن را تا به حال مسائل در طول سال متعادل آزادی بیان در برابر پست با نژادپرستانه التهابی و سوء قصد.

از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت استیو هافمن گفت: در ق نوشته است که هیئت مدیره خواهد افتخار Ohanian را مایل به تعویض با یک نامزد. او همچنین گفت Reddit مشغول به کار بود با مدیران به صراحت آدرس گفتار نفرت.

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس. ارسال coronavirus اخبار نوک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de