Red Hill مخزن که به بیرون درز سوخت به ارمغان آورد به خدمات

نیروی دریایی اعلام کرده است دولت در بخش بهداشت و درمان است که مخزن 5 در رد هیل که تجربه 27,000-گالن سوخت جت نشت در سال 2014 است که به ارمغان آورد به خدمات ایالات متحده در سازمان حفاظت محیط زیست گفت: امروز.

پس از سال 2014 مخزن 5 باقی مانده است خارج از سرویس است اما “گسترده ارزیابی تعمیرات و تست” سازمان حفاظت محیط زیست گفت: در انتشار اخبار. “نیروی دریایی ساخته شده است تغییرات قابل توجهی به خود را بازرسی و تعمیر و کنترل کیفیت فرآیند و همچنین بهبود رویکرد خود را به تضمین کیفیت خود را از کار پیمانکار.”

سازمان حفاظت محیط زیست گفت: در مقایسه با پر کردن روند در سال 2014 مخزن 5 “پر شده است بسیار به آرامی با نقاط متعدد در سراسر فرایند که در آن پر کردن متوقف شده است و برای تست نشت انجام شده است.”

“نیروی دریایی آماده شده است به صورت اضطراری تخلیه مخزن در صورت نشت شناسایی شده است با داشتن کافی ظرفیتهای خالی موجود در تانک های دیگر. این است که در تضاد با رویدادهای سال 2014 وقتی که مخزن پر شده بود به سرعت با محدود تست و ناتوانی در آدرس نشت به سرعت” آژانس فدرال گفت.

سازمان حفاظت محیط زیست و هاوایی وزارت بهداشت در حال نظارت بر روند آوردن مخزن 5 بازگشت به خدمت در رد هیل فله سوخت تسهیلات ذخیره سازی “به منظور جلوگیری از تکرار اشتباهات ساخته شده در سال 2014” سازمان حفاظت محیط زیست گفت.

مخزن استفاده مجدد از اطلاع از نیروی دریایی و دفاع آژانس حمل و نقل.

یک “اداری سفارش در رضایت” وارد شد توسط نیروی دریایی دفاع تدارکات سازمان حفاظت محیط زیست و وزارت بهداشت دولت برای بهبود پس از 2014 نشت سوخت از جنگ جهانی دوم ساخته شده است مخزن مزرعه.

بسیاری از نگرانی Red Hill مراکز در مخازن’ موقعیت 100 فوت بالا تامین آب آبخوان است که در اشباع سنگ های آتشفشانی. هر مخزن می تواند نگه دارید 12.5 میلیون گالن سوخت.

جنوبی اوآهو بازال آبخوان نهفته است که در زیر Red Hill 20 غول پیکر زیرزمینی مخازن سوخت است که منبع اصلی آب آشامیدنی برای بیش از 750,000 اوآهو ساکنان.

نیروی دریایی عمیق فکر می کند claylike موانع به هر درز سوخت از طریق گسترش آبخوان در دره جدا هیئت مدیره تامین آب را Halawa و Moanalua آب شفت از Red Hill.

هیئت مدیره تامین آب, اما, گفت برخی از آب های زیرزمینی مدل سازی نشان می دهد یک جریان شیب در سراسر دره به سمت Halawa آب شفت.

نیروی دریایی پیشنهاد یک مهلت از 2045 به ارائه آنچه در آن خواستار “دو دیوار معادل ثانویه مهار” و یا در دیگر حذف سوخت اگر که امکان پذیر نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im