صلیب سرخ خواستار ادامه داد: اهدای خون

Red Cross Lifeblood is calling for 14,000 blood donors amid the coronavirus outbreak.
آیکون دوربینصلیب سرخ حیاتی است خواستار 14,000 اهدا کنندگان خون در میان شیوع کروناویروس.

استرالیایی هستند که در خواست به ادامه اهدای خون در میان coronavirus اضطراری با صلیب سرخ حیاتی گروه گفت: هیچ شواهدی وجود ندارد COVID-19 منتقل می شود از طریق انتقال خون.

حیاتی می گوید: 14,000 موجود و جدید اهداکنندگان مورد نیاز هستند در هفته های آینده به تقویت منابع پیش از عید پاک در دوره سالانه فصل سرما و آنفلوانزا.

مدیر اجرایی صدفی پارک می گوید در شروع سال 2020 آنها را “فوق العاده” پاسخ از اهدا کنندگان پس ملت bushfire اضطراری است.

“اما کسانی که سخاوتمندانه اهدا کنندگان در حال حاضر به صبر کنید 12 هفته قبل از آنها قادر به اهدای دوباره,” او گفت: در بیانیه ای در روز سه شنبه.

حیاتی نیاز به جمع آوری در اطراف 29,000 خون و پلاسما کمک های مالی هر هفته در سراسر استرالیا.

خانم پارک گفت و همچنین تعداد کمتری از مردم قادر به اهدای بیش از هفته آینده در آخرین دقیقه لغو شد و همچنین قرار دادن دندانه در خون سهام “در زمانی که اهدا کنندگان در نیاز فوری”.

“همانطور که همه ما می دانیم وجود دارد هیچ جایگزینی برای خون. آن است که یک منبع حیاتی و در حال حاضر ما نیاز به افراد بیشتری رزرو قرار ملاقات برای اهدای.”

Ms پارک اطمینان جامعه است که “هیچ مدرکی وجود ندارد coronavirus است سرايت با انتقال خون”.

“سازمان اتحاد قوی فرآیندهای در محل برای اطمینان از ایمنی از خون و اهدا کنندگان ما و ما اجازه نمی دهد افرادی که ناخوش برای اهدای خون” او گفت:.

“ما اهدا کننده مراکز امن برای بازدید از مکان و ما تمام اقدامات لازم را برای اطمینان حاصل شود که باقی می ماند این مورد است.”

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de