رکورد خشک فوریه دلیلی برای نگرانی آتش, مقامات می گویند

استخوان خشک فوریه در مورد رفتن به محلی رکورد کتاب punctuating افزایش ناخرسندی در میان ساکنان و مقامات آتش بیش از شبح تمدید خشکسالی و اوایل آتش فصل است که می تواند منجر به فاجعه باری شرایط سقوط می آیند.

هیچ قابل اندازه گیری باران کاهش یافته است و یا انتظار می رود که این ماه در شهرستان سونوما, مارک اولین بار در بیش از یک قرن است که فوریه تحویل صفر آسمانی در سانتا رزا که در آن سوابق بازگشت به سال 1902.

پس در این ماه خشک ترین ماه فوریه در این کتاب بود که در سال 1953 با صرف 0.08 اینچ باران در این شهرستان است.

آخرین هر زمان قابل اندازه گیری باران آمد و در سونوما کانتی شد Jan. 28 وقتی 0.03 گزارش شد.

“فقط به اندازه کافی به زمین گفت:” خدمات ملی آب و هوا هواشناس استیو اندرسون.

و رطوبت از بین رفته با یک رشته از خیلی گرم و روشن روز بیش از دو هفته گذشته طلوع در اوایل اجمالی از بهار از جمله جوانه استراحت در محلی تاکستان و زمینه های شکوفایی گلهای وحشی در تپه. سانتا رزا آمار 81 درجه پنج شنبه, تنظیم یک رکورد جدید برای Feb. 25.

طوفان زمستان درب نیست به طور کامل بسته است. آوریل ارائه می megastorms در خشک سال آنها را مورد ستایش قرار داد به عنوان “مارس معجزه” — و در عین حال چشم انداز یکی از کسانی که turnarounds خوب به نظر نمی آید, مقامات گفت.

“ما هنوز در ‘پنجره’ به صورت یک معجزه بهار اما هر خشک هفته ای که گذشت کاهش شانس اتفاق می افتد که می گفت:” جی Jasperse ارشد مهندس در سونوما آب و آژانس که منابع روسی آب رودخانه به 600,000 سونوما و مارین کانتی ساکنان.

سانتا رزا دریافت کرده 15.82 من nches از باران پس Oct. 1 حدود دو سوم فصلی متوسط برای این زمان از سال است. کمی بیشتر از 2 اینچ کاهش یافته است پس از ماه ژانویه است.

مقصر خشک پچ استوار با فشار بالا ریج شده است که در شانت طوفان شمال به کانادا. آن را می خرد شدن آخر هفته از ماه مارس 7, اما “هیئت منصفه هنوز” در مورد اینکه آیا آن را به ارمغان می آورد باران گفت: Ryan Walbrun یک سرویس ملی آب و هوا هواشناس. اندکی باران وجود دارد برای یکشنبه, او گفت:.

اما “گسترده مفید بارش پیش بینی نیست و در این زمان” خدمات آب و هوا روز سه شنبه گفت.

این چشم انداز خشک می آید چه به طور معمول یکی از مرطوب ماه زمانی که رودخانه شناخته شده است به نشت آن بانک ها و شهرهای سیل زده برای روز. این هفته علائم سالگرد یک سال از چند روز طوفان که باعث بدترین سیل در رودخانه در نزدیک به 25 سال آینده فقط خجالتی از تاریخی روز ولنتاین سیل از سال 1986 که باعث آسیب گسترده در داخل و اطراف Guerneville.

در مقابل این رودخانه جریان سه شنبه در هکیندا پل در نزدیکی شهر کمتر از یک دهم از 80 سال به طور متوسط برای این زمان از سال است.

خشک زمستان وسیله قلم مو و الوار است که به ارائه “سنگین سوخت” برای آتش سوزی محروم از معمول فصلی خیساندن و قبل از موعد مقرر آماده تبدیل سوختگی گفت: پل Lowenthal, Santa Rosa آتش مارشال.

“این اتفاق افتاده است قبل از” او گفت:. “این چیزی است که ما باید شروع به فکر کردن در مورد اگر ما شکستن این الگو است.”

سانتا رزا منطقه بزرگترین خطر آتش سوزی — هیچ راز دیرین ساکنان و یا حتی تازه واردین در چند سال گذشته — در حال حاضر مستند در یک نقشه. این نشان می دهد که آلاینده منطقه غرب Mayacamas کوه مصرف در شهر شمال شرقی شانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im