ثبت پول نقد حمل و نقل همچنان بیش هوشمند فروش مالیات فرمت

Sonoma County دهنده bankrolling مبارزه هوشمند فروش مالیات تجدید ریخت اضافی $187,000 به مخالفت خزانه چهار شنبه, حفاری مبارزه بیش از اندازه من با بیشتر $2.35 میلیون مطرح شده توسط هر دو طرف به عنوان گران قیمت ترین مسابقه در محلی تاریخ سیاسی.

جدیدترین سهم از مولی Gallaher Flater — دختر برجسته توسعه دهنده بیل Gallaher و رئیس اجرایی در ویندزور-بر اساس Gallaher خانه — او افزایش یافت کمک های مالی به $1,234,542 با توجه به آخرین کمپین براده. می آید بر روی پاشنه از یک $198,000 سهم گزارش داد اوایل این هفته. او قبلا متعهد به صرف دلار تا 1 میلیون دلار برای شکست سونوما-مارین منطقه راه آهن حمل و نقل را یک چهارم درصد مالیات فرمت.

“رای دهندگان خشمگین هستند و آن را دارای پیامدهای فراتر از فقط این انتخابات” Novato عضو شورای اریک Lucan, رئیس, هوشمند, هیئت مدیره گفت: در یک بیانیه نوشته شده است. “یک خانواده همچنان به استفاده از ثروت خود را به نفوذ محلی مسائل و … و در حال حاضر آنها می خواهند به دور هوشمند ، گام بعدی چیست؟”

اما در مورد $4,500 گزارش بدون در اندازه گیری کمپین من می آید از Flater با توجه به مبارزات انتخاباتی ،

پیام های چپ شنبه برای Flater, 35, رفت و بازگشت. او در عین حال برای پاسخ به تکرار درخواست برای مصاحبه در ماه گذشته به آدرس مورد علاقه خود را در مبارزات انتخاباتی.

در یک بیانیه نوشته شده است در ماه گذشته او گفت: هوشمند شکست خورده است برای دیدار با اهداف اصلی تن به تن به رای دهندگان که در راه اندازی این سیستم در سال 2008: تسکین بزرگراه 101 تراکم و کاهش انتشار گازهای گلخانه ای به ترافیک در سونوما و مارین شهرستانهای استان است.

هوشمند آمار و ارقام منتشر شده در ماه گذشته نشان داد که پیشرفت در هر دو جبهه.

حامیان سیستم راه آهن رفت و آمد آغاز شد که خدمات در سال 2017 باید پس از شروع دیر به دنبال نگه داشتن سرعت در پول مسابقه. با تکیه بر 1 میلیون دلار کمک مالی از سوی فدرال سرخپوستان Graton Rancheria به “اقامت و سبز و حفظ هوشمند” کمپین نشان می دهد که مجموع سهم $1,116,350.

گرگ خواهد رئیس Graton قبیله پنج شنبه تصریح کرد که او علاقه مند به راه انداختن یک جنگ سیاسی. اما اگر بله در اندازه گیری من در مبارزات انتخاباتی مورد نیاز بیشتر بودجه گفت: آنها می دانند که چگونه به او برسد.

“من از بازی هر بازی در اینجا” خواهد گفت. “اگر هوشمند قطار نیاز به پول بیشتر از آنها می آیند برای آن را بپرسید.” قبیله صاحب Graton توچال و کازینو خارج رونرت پارک.

دیگر همکاران اصلی به بله در اندازه گیری من کمپین شامل یک جفت از شرکت های ساخت و ساز — استیسی و jorge niño de guzman, Inc. و سانتا رزا مبتنی بر Ghilotti ساخت و ساز — که به کار گرفته اند کار های هوشمند در حال حاضر 45 مایل خط و دو اتحادیه های کارگری.

با هم رقیب مبارزات را شکست و پرونده برای جمع آوری کمک های مردمی در یک محلی سیاسی مسابقه. دلار 2,355,367 کل بیشتر از آن در گزارش ماه گذشته — باعث می شود این دو شهرستان مسابقه “بی سابقه” گفت: Brian سوبل یک تحلیلگر سیاسی سابق و پتالوما عضو شورای.

“این فقط یک مقدار عظیم از پول مالیات فرمت. من نمی توانم فکر می کنم از یکی دیگر از ابتکار عمل و یا اندازه گیری در منطقه ای که مطرح است این نوع از پول و افزایش آن تا به سرعت” سوبل گفت. “فقط سریع ماهیت این مقدار بسیار عظیمی از پول در آینده با زمان بسیار کمی به سمت چپ در مبارزات من می خواهم تا آنجا که می گویند این بی سابقه است.”

چندین مسابقه برای سونوما کانتی سرپرست پیشی گرفته اند یک ترکیب 1 میلیون دلار در هزینه های. قبلی هزینه های ثبت به صورت محلی رای گیری اندازه گیری است که تصور می شود یک نبرد گرم بیش اجاره کنترل در سانتا رزا در سال 2017, که در آن هزینه نیز در صدر $1 میلیون نفر است. اندازه گیری C موفق با 51 درصد از رای دهندگان scuttling شهر اجاره کنترل فرمان.

قبل از آن ناموفق رای گیری در سال 2005 که ممنوع ارگانیسم های اصلاح شده ژنتیکی در سونوما کانتی دیدم یک ترکیب $850,000 در هزینه.

از اواسط ژانویه مخالفان گروه نورد و تلویزیون و رادیو و اینترنت تبلیغات مبارزات انتخاباتی آگهی هدف قرار دادن پستی در این هفته. هوشمند حامیان در حال حاضر خیط و پیت کردن با پول نقد باید پاسخ خود را با موج mailers با برنامه در محل برای نقاط پخش در روزهای آینده با توجه به Lucan, co-رئیس بله در اندازه گیری من مبارزه است.

پست الکترونیکی-در رای گیری برای 3 مارس انتخابات شروع به ورود در این هفته به بیش از 441,000 ثبت نام رای دهندگان در سونوما و مارین شهرستانهای استان است. اندازه گیری من که نیاز به دو سوم اکثریت به تصویب خواهد گسترش هوشمند را در سه ماهه جاری-درصد مالیات بر فروش به 2059.

شما می توانید رسیدن به تحریریه کوین Fixler در 707-521-5336 یا [email protected] در توییتر @kfixler.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>