دستور غذا: توت فرنگی قاشق کیک که, شیرین, مناقصه ها و مزایده و نکردم با توت فرنگی

چیزی وجود دارد بنابراین راحت واسوده در مورد گرم دسر خیلی مناقصه خدمت شما باید آن را با یک قاشق و یک کاسه عمیق. بسته به این مناسبت وجود دارد یک زن و شوهر از دستور العمل های شما می توانید سعی کنید.

یکی spoonbread معمولا مورد پسند گاهی شیرین جنوبی ظرف. آن را به شما می خواهم به طور کامل هم بزنید و یا همتراز پخته شده از آرد ذرت به custardy خمیر و سپس روشن کردن آن را با شلاق سفیده تخم مرغ. شما می توانید چیزی ریگ و درشت مانند نان ذرت, اما هنوز هم به اندازه کافی انعطاف پذیر را به حرکت شبیه چمچه زنی مانند پودینگ. شما باید این ذخیره مسلما بیشتر جشن دسر برای یک تعطیلات چند سال قبل ،

پس از آن وجود دارد, کیک پودینگ اغلب ساخته شده با ریختن جوش-مایع داغ بیش از یک خمیر درست قبل از هل دادن آن را به فر گاهی با یک bain-marie بخار در زیر. این امر در پایان به طور معجزه آسایی کیک کرکی در بالا و ابریشمی کاستارد در پایین. این آخر هفته کامل پروژه.

اما اگر این جمعه و آن را فقط از همه شما به تنهایی و یا با یک دوست در این نزدیکی وجود دارد این قاشق کیک. به عنوان بيشکل به پسرعموهای خود آن را به درستی به نام راه آن خدمت: spooned برای گرفتن دلمه لبه ها و سختی های مرکز در یک وعده. آن را کمتر بهانه گیر اما فقط به عنوان رضایت بخش است.

خمیر می آید با هم به سرعت و تنها نیاز به یک فنجان آرد مقداری کره ذوب شده و شکر قهوه ای و شیر و بکینگ پودر و کمی نمک است. هنگامی که مواد اولیه هستند whisked با هم در یک کاسه خمیر منتقل شده است به یک ظرف کره. آن را فرض کنیم شکل هر ظرف شما پخت آن با تغییرات جزئی در زمان طبخ ، اگر شما ترجیح می دهند جذاب بخش های کوچکتر این دستور با این نسخهها کار به خوبی تقسیم شده و در سراسر دو کم عمق 15-اونس سرامیک ظروف مربع و یا گرد آن را نمی خواهد مهم است.

سطح است و سپس تحت پوشش در تازه مبهم توت فرنگی می دهد که خمیر آن رنگ پر جنب و جوش و عطر و طعم اما ایجاد مایع به اندازه کافی برای نگه داشتن کیک بخار آن را به عنوان پزد. این کیک فوق العاده است هنگامی که آن را در خدمت به سادگی شبیه به این, اما آن را نیز می توانید در هوای گرم تن با گرد زنجبیل یا هل یا حتی veer کمی مرزه با علاوه بر این از ribboned ریحان و نم نم باران از سرکه شربت.

مانند spoonbread آن را به معنای خدمت و همچنین مانند spoonbread آن را به معنای نشستن nestled در کنار چیز دیگری است. در این مورد باید همیشه سخاوتمندانه حرکت شبیه چمچه زنی بستنی وانیلی. هنگامی که گرم و کیک و بستنی خامه ای چندپاره و فاقد تأثیرگذاری با هم خود را weeknight ساخته شده است.

دستور غذا: توت فرنگی قاشق, کیک

مجموع مدت زمان: 30 دقیقه به علاوه coolingYield: 4 نفر

1/2 پیمانه (115 گرم) کره, unsalted (1 چوب) ذوب شده به علاوه موارد بیشتر برای لیز کننده

5 اونس (145 گرم) منجمد و ذوب شده یا تازه, تخم توت فرنگی (حدود 1 فنجان)

2/3 فنجان (150 گرم) بسته بندی شکر قهوه ای روشن

1/2 پیمانه (120 میلی لیتر) شیر در دمای اتاق

1/2 قاشق چای خوری نمک کوشر

1 پیمانه (130 گرم) آرد همه منظوره

1 قاشق چای خوری بکینگ پودر

بستنی وانیلی برای سرو

1. حرارت فر را به 350 درجه و گریس 8 اینچ (مربع یا گرد) پخت غذا با کره. را کنار بگذارند.

2. با استفاده از دست خود و یا پشت چنگال خمیر انواع توت ها برای آزادی همه خود را به آب و هم بزنید در 1/3 فنجان شکر قهوه ای. را کنار بگذارند.

3. در یک کاسه متوسط, ماهوت پاک کن زدن با هم کره ذوب شده باقی مانده 1/3 فنجان شکر قهوه ای و شیر و نمک و سپس اضافه کردن آرد و بکینگ پودر و در ادامه دستگاه های همزن فقط تا زمانی که خمیر صاف است. انتقال خمیر (آن نه خیلی زیاد) به ظرف پخت روغن و گسترش به طور مساوی به گوشه.

4. قاشق توت فرنگی و آب بر بالای خمیر کیک. در فر و پخت به مدت 20 تا 25 دقیقه یا فقط زمانی که یک خلال دندان بیرون می آید پاک در مرکز. حذف از اجاق و اجازه می دهد تا خنک برای 3 تا 5 دقیقه قبل از spooning به کاسه. خدمت گرم با بستنی.

اطلاعات تغذیه ای در دسترس نیست.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>