شورشیان آماده خواهد شد برای راگبی دوباره شروع

ملیسا جنگلAAP

Rebels coach David Wessels says it's a challenge to keep players physically and mentally sharp.
آیکون دوربینشورشیان مربی دیوید Wessels می گوید آن را یک چالش برای حفظ بازیکنان از نظر جسمی و ذهنی تیز.

در حالی که ایران همچنان در راگبی استرالیا ملبورن شورشیان مربی دیو Wessels می گوید او فوق العاده تیم راگبی در حال حلق آویز کردن یک بازی تاریخ خواهد شد و نیاز به سه هفته پس از آموزش آنها چراغ سبز دریافت کنید.

سوریه مانند دیگر استرالیا دو طرف در حال انتظار برای RA به اعلام تاریخ شروع برای نوعی رقابت با اوایل ماه جولای مطرح.

با مرزهای بین المللی به غیر از نیوزیلند به احتمال زیاد بسته برای بسیاری از ماه های RA اعتقاد بر این است که به دنبال در یک داخلی رقابت به جای Super Rugby, پس از فینال مقابل نیوزیلند تیم است.

که ممکن است یا نه ممکن است شامل Sunwolves که بخشی از استرالیا در کنفرانس.

“امید من این است که ما بازی را زودتر از موعد و آن شروع می شود به عنوان یک داخلی comp و سپس امیدوارم ما می توانید برخی از بازی اینتر-کنفرانس نهایی در پایان که” Wessels گفت.

“آنها در تماس با مقامات مربوطه سلامتی و حال بسیار هدایت کنند.”

RA هفت-man بازگشت به بازی بازی های کمیته که شامل شورشیان اجرایی بادن استفنسون به نمایندگی از طرف استرالیا و شورشیان و قهرمانی بازیساز مت Toomua صدا برای بازیکنان بود که با توجه به دیدار روز شنبه بود اما مذاکرات به تعویق افتاد با توجه به زمان دسیسه در ستاد.

جدید عضو هیئت مدیره پیتر Wiggs ملاقات با نمایندگان از قهرمانی کاپیتان’ گروه که امضا طومار در هفته گذشته خواستار تغییر در بالا با RA رئیس Raelene قلعه بعد از افتادن بر روی او شمشیر.

نمایندگی فیل کیرنس و نیک فار-Jones, the ex-آزمون کاپیتان مشخص شده پیشنهاد خود را برای نحوه بازسازی مبارزه کد.

فار-جونز در بیانیه ای گفت او “تشویق” با رویکرد جدید هیئت مدیره.

“این همیشه امیدوار هفته گذشته نامه و برنامه های ما ابلاغ به راگبی استرالیا و عضو اتحادیه های کارگری را افزایش تمایل به پیاده کردن این بازی است. آن را در مورد ساختاری و حکومت تغییر” فار-جونز گفت.

“به عنوان کانگوروی متوسط القامهگردن قرمز کاپیتان ما از نزدیک کار با راگبی استرالیا روپا و حاضر عضو اتحادیه در یک ائتلاف برای تغییر.”

نیز وجود دارد مذاکرات در روز شنبه بین می ره هیئت مدیره در یک جدول زمانی برای جایگزینی برای قلعه و صندلی موقت پل مک لین به خروج.

به دور از سیاست Wessels گفت که او انجام بهترین خود را به نگه داشتن بازیکنان خود را متصل و آماده برای عمل است.

“نگه داشتن بچه ها از نظر ذهنی و جسمی تیک تاک بیش از این است که احتمالا کلید چیز” Wessels گفت.

“ما هنوز هم روزانه جلسات آنلاین برای ارتباط با یکدیگر و آنها نیز باید ساختار برنامه های در حال اجرا و وزنه برنامه های بچه ها سعی کنید به رعایت کنید.”

او احساس خود را در تیم نیاز خواهد بود چند هفته آموزش با هم قبل از هر مسابقه آغاز شده است.

“به دلیل آن است که یک ورزش تماس با شما می خواهید از یک وظیفه مراقبت از چشم انداز به عنوان یک حداقل شما نیاز به سه هفته سرب فقط به مطمئن شوید که بچه ها امن هستند” Wessels گفت.

“با این که همه فقط واقعا می خواهد به بازی و رفتن دوباره واقعی وجود دارد شایستگی در تلاش برای انجام این کار به عنوان به زودی به عنوان ما می توانیم.”

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>