دوباره مسیریابی ثروت باد آورده

جکسون Lavell-لیبوسلتن Dunsborough بار

The Queen Elizabeth and it’s 2600 guests will now dock in Busselton in April.
آیکون دوربینملکه الیزابت و آن را 2600 مهمانان در حال حاضر اسکله در بوسلتن در ماه آوریل است. اعتبار: عرضه/عرضه

شیوع کروناویروس ایجاد کرده است یک ثروت باد آورده برای Capes کسب و کار با 11 اضافی کشتی های کروز مجموعه به حوض در بوسلتن بیش از 18 ماه آینده.

ویروس کشنده است منجر به دوباره مسیریابی چند آستر قبلا برنامه ریزی شده برای دیدار آسیایی بنادر به عنوان بخشی از برنامه های سفر خود را.

این شهر همچنان به دریافت بیشتر و هرگونه پرسش برای این و بعدی کروز فصل با 12 کشتی تایید برای 2019-20 سال مالی و 22 کشتی برای 2020-21 سال مالی است. بوسلتن شهردار اعطای هنلی گفت: در حالی که وضعیت با کروناویروس بود نگرانی در نتیجه معنی داری محرک اقتصادی.

“ما در حال صحبت کردن در مورد میلیون ها دلار از مسافر صرف در از wineries مغازه های محلی و رستوران ها و کافه های توریستی و نقاط داغ” او گفت:.

“شامل شدن در برنامه های از این بیشتر کشتی های کروز نیز در معرض جنوب غرب منطقه به بیش از هزاران مسافران از سراسر کشور و جهان است.”

دو تا از لوکس ترین کشتی کروز مدار کوئین مری 2 و ملکه الیزابت در حال حاضر خواهد شد بوسلتن خانه خود را در ماه مارس و آوریل.

چندین جدید آستر را قبل از ازدواج بازديد به Geographe خلیج از جمله اکسپلورر رویا و شاهزاده یاقوت کبود که همچنین رزرو به بازگشت هفت جداگانه بازدیدکننده داشته است.

چنین خواهد بود که تقاضا برای کمک های آینده کروز فصل مارگارت رودخانه بوسلتن گردشگری انجمن که هماهنگ کروز مسافری به همراه برنامه داوطلبانه است که به دنبال استخدام جدید برخی از داوطلبان.

مارگارت ریور-بوسلتن گردشگری انجمن مشترک اجرایی استیو هریسون گفت: هجوم کشتی ها را ایجاد اقتصادی و تبلیغاتی افزایش دهد.

“آن را بزرگ برای کل منطقه از نظر قرار گرفتن در معرض,” او گفت:.

“افرادی که در کشتی های کروز معمولا توصیه به خانواده و دوستان بازگشت به بوسلتن و مارگارت رودخانه منطقه شراب.”

بوسلتن اتاق بازرگانی و صنعت رئیس اجرایی مایکل هوشمند گفت: هجوم کشتی به جامعه کسب و کار فرصت خود را برای نشان دادن خلاقیت و کارآفرینی.

“آن را آهنگسازی مشغول نجومی کسب و کار را بهتر جریان نقدی و مشاغل در مهمان نوازی و خرده فروشی خواهد بود امیدوارم با ثبات تر با هجوم بازدید کنندگان,” او گفت:

بزرگترین کشتی کروز تا کنون yo بازدید از Capes, شکوه شاهزاده خانم را بیش از 3500 گردشگران به بوسلتن امروز.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>