بانک مرکزی استرالیا به نقل از شغل افزایش در نگه داشتن نرخ

الکس DruceAAP

The RBA has held the cash rate at a record low 0.75 per cent, as widely expected by economists.
آیکون دوربینبانک مرکزی استرالیا برگزار کرده است نرخ نقدی در یک 0.75 درصد به عنوان به طور گسترده ای مورد انتظار اقتصاددانان.

بانک مرکزی استرالیا برگزار کرده است نرخ نقدی در یک 0.75 درصد و تا به حال “با کمال تعجب” می گویند در مورد headwinds ارائه شده توسط فاجعه بار تابستان bushfires و coronavirus بحران است.

بانک مرکزی هیئت مدیره برای اولین بار نرخ بهره برای سال 2020 بود به تاخیر برش به تازه و کم سابقه 0.5 درصد با رئیس بانک مرکزی استرالیا فیلیپ لاو با استناد به بهبود نرخ بیکاری برای ماه دسامبر در اطلاعیه خود.

نرخ بیکاری لبه پایین تر در ماه دسامبر به 5.1 درصد – که در آن دکتر لاو انتظار دارد آن را به باقی می ماند “برای برخی از زمان” قبل از اینکه به تدریج در حال کاهش به یک کمی زیر 5.0 درصد در سال 2021.

انتظارات بازار از ماه فوریه کاهش تبخیر کرده بود از زنگ زده-در یقین در ماه اکتبر به یک فرصت پس انداز در سه ماهه تورم و بهبود اشتغال چهره های هفته گذشته است.

ناامید کننده در سه ماهه سوم تولید ناخالص داخلی ارقام underwhelming خرده فروشی اطلاعات یک bushfire اضطراری و شیوع کروناویروس را فشار اضافه شده پس از هیئت مدیره دسامبر جلسه با اقتصاددانان انتظار دارند بانک مرکزی استرالیا به جمع و جور کردن آن پیش بینی ها بر این اساس در روز جمعه بیانیه ای در سیاست های پولی.

اما BIS آکسفورد اقتصاددان ارشد, دکتر سارا شکارچی با اشاره به هیئت مدیره ارائه بینش کمی به بلندی اقتصادی از تابستان bushfires و شیوع کروناویروس.

“جای تعجب هیئت مدیره تا به حال بسیار کمی برای گفتن در مورد تاثیر bushfires و coronavirus شیوع جز به می گویند که آن را نمی ممکن است در این مرحله به دانستن تاثیر کامل از ویروس” Dr شکارچی گفت: در یک توجه داشته باشید در روز سه شنبه.

دلار استرالیا صعود از 66.85 ما سنت به 67.14 ما سنت در عرض پنج دقیقه از بانک مرکزی را 1430 AEST تصمیم روز سه شنبه.

ارنست و جوان اقتصاددان ارشد Jo کارشناسی ارشد گفت: با وجود تشویق های داخلی داده ها در هفته های اخیر – و بانک مرکزی انتظارات که رشد قوی تر خواهد بود در این سال از آخرین – آن را خیلی زود اعتماد به نفس در مورد نشانه هایی از “نسیم تا حدی نقطه عطف” در اقتصاد است.

KPMG اقتصاددان ارشد Dr برندان Rynne گفت: بانک مرکزی استرالیا بود در تعادل صحیح به نگه داشتن نرخ.

“اما باید سختی بوده است تماس,”,,,, Dr Rynne گفت: در روز سه شنبه.

“حتی قبل از دوقلو خطرات coronavirus و bushfires در میان در استرالیا اقتصاد شده بود انجام نسبتا ضعیف در مقایسه با تاریخ معاصر است.”

این عربا گذشته نرخ بهره را در ماه اکتبر سوم از سه کاهش در سال 2019 در تلاش برای خوردن به بازار کار کساد و پا زدن شروع یک اقتصاد ضعیف.

همانطور که در اظهارات قبلی Dr لاو چپ درب باز برای کاهش بیشتر و زمان طولانی مدت از نرخ بهره پایین”.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>