رپتورز خراب کاری بزرگ شب

سان فرانسیسکو — Stephen Curry به نظر می رسید هر بیت خود را پس از چهار ماه اخراج صرفه جویی برای یک کمی دوربرد زنگ.

“او به نظر می رسد دقیقا همان به من گفت:” مربی Steve Kerr گفت.

کاری به ثمر رساند 23 امتیاز برای گلدن استیت در پیش بینی بازگشت از شکسته دست چپ اما تورنتو رپتورز ضرب و شتم رزمندگان 121-113 پنج شنبه شب به پرچ یک نقطه حذفی.

پس از طرد 58 بازی کاری led طلایی دولت برای خروج از تونل به شادی و سرور عمومی — به عنوان با صدای بلند به عنوان او نئون کفش ورزشی, یکی صورتی و یکی زرد و جمعیت هم زده هر بار که او کشیده تا به ساقه.

او از دست رفته خود تلاش اما تا به حال سه سریع کمک می کند, از جمله بدون نگاه پشت-پشت ظرف به اندرو ویگینز. او به پایان رسید و با کمک هفت و هفت ریباند در 27 دقیقه.

دو بار MVP آمار 17-بالا و پایین صفحه برای اولین سبد در اوایل سه ماهه دوم و سپس رو یک واکنش برای یک 3-اشاره گر از فراتر از قوس مدت کوتاهی قبل از حاصل کار دو تیم.

او 3 از 12 از 3 نقطه محدوده و 6 از 16 به طور کلی برای بازی تنها لکه دار کردن در غیر این صورت تشویق شب برای سه بار قهرمان.

“آن احساس می کند مانند روز اول مدرسه تقریبا همه را دوباره و دوباره” 31 ساله کاری گفت: پس از shootaround. “این نوع از فقط گرفتن به لذت بردن از بازی بسکتبال در بالاترین سطح است. وجود یک فرایند است.”

نورمن پاول به ثمر رساند حرفه ای-37 امتیاز برای تورنتو که برنده در مسابقه برگشت سال گذشته NBA Finals. رپتورز که برنده سری در شش بازی در پایان با پیروزی در ایالت طلایی نهایی بازی در آن پیر عرصه در اوکلند.

کایل لوری اضافه شده 26 امتیاز و 10 کمک, Serge Ibaka تا به حال 13 امتیاز و 13 ریباند و پاسکال Siakam تا به حال 17 امتیاز برای رپتورز که برنده در ققنوس در سه شنبه شب به پایان سه بازی از دست دادن خط.

“دانستن که Steph شد در آینده ما می دانستیم که برای رفتن به یک شب بزرگ زیادی جو” لوری گفت. “یکی از بهترین بازیکنان لیگ بود از بازگشت از مصدومیت ما کمی بیشتر متمرکز و متمرکز بر او اما در آینده در اینجا آن را به یک بزرگ به طور منظم فصل بازی است.”

Damion لی به ثمر رساند 23 امتیاز و Marquese Chriss تا به حال 17 امتیاز و 12 ارتجاعی برای رزمندگان که از دست داده اند 10 مستقیم در صفحه اصلی.

طلایی دولت ازمایش کرده 62-55 در حاصل کار دو تیم اما در زمان 85-83 سرب در سوم اریک Paschall 3-اشاره گر — با کاری بر روی نیمکت, هیچ کمتر است.

پس از تورنتو به دست آورد رهبری Paschall آن را در 95 روی یک پرتاب آزاد با 9:39 چپ در سه ماهه چهارم اما رپتورز مقابله با مستقیم پنج امتیاز. 3-اشاره گر توسط لوری و قدرتمند غوطه دادن از Anunoby کمک تورنتو کشش منجر لحظه بعد.

کاری بررسی می شود در 3:51 چپ و ضربه سقوط لیآپ با دو دقیقه باقی مانده که کشیده رزمندگان در 113-108. Wiggins اضافه شده 3-اشاره گر به آن را 113-111 اما Siakam دو سبد در 15 ثانیه نگه دارید تورنتو منجر امن است.

“من فکر می کنم آن است که یک انرژی بالا ساختمان امشب و آنها بازی خوبی,” رپتورز مربی نیک پرستار گفت:. “من انتظار می رود آن را به یک واقعا بازی امشب وجود دارد و هیچ توهمی در ذهن من است که آن را نمی خواهد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im