رپ Tekashi 6ix9ine جدید تصویری از خانه حبس

نیویورک >> رپ Tekashi 6ix9ine روشن رسانه های اجتماعی روز جمعه با انتشار یک آهنگ جدید و تصویری ایجاد شده در خانه خود را حبس تنها چند هفته پس از رهایی از منهتن فدرال قفل بیش از coronavirus نگرانی.

در “Gooba,” چند زن خواننده رپ که نام واقعی است Daniel هرناندز قرار می دهد بر روی یک رنگین کمان رنگ عملکرد همراه با شش زن و یک توله سگ است. در زمان او مچ پا مانیتور این است که به سادگی قابل مشاهده است.

ایالات متحده منطقه قاضی پل Engelmayer دستور Tekashi 6ix9ine آزاد در 2 آوریل به خدمت چهار ماه گذشته از دو سال حبس در مکانی نامعلوم بیش از نگرانی های که رپر که به آسم مبتلا بود و در معرض خطر از ویروس در زندان فدرال.

Engelmayer آرام خود را در خانه حبس مورد نیاز در 29 آوریل به او اجازه می دهد تا به ایجاد موسیقی خود را در ساعات خاصی با تایید خود را از مشروط شدن گروه افسر.

رپر محکوم شد در ماه دسامبر پس از او شهادت در برابر اعضای نه Trey گانگستری Bloods باند. این معامله به دست آورده او را به نرمی از اتهامات عنوان شده است که می تواند قرار داشته او را به اجباری حداقل 37 سال زندان برای جرایم که شامل سازماندهی یک تیراندازی است که در آن یک گناه اطرافیان زخمی شد.

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس. ارسال coronavirus اخبار نوک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de