رپ شایع است #WeMatterToo فشار خواستار زندان منتشر شده در میان coronavirus همه گیر

نیویورک >> خواننده رپ و فعال مشترک را به قرنطینه رفت نگران تشکلات مردم او ملاقات کرده در طول بازدیدکننده داشته است به زندان و زندانها و بازداشتگاهها نوجوان در سراسر ایالات متحده و کسی که قادر به حفظ فاصله اجتماعی و یا اتخاذ دقیق بهداشت روال برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

“این یک مشکل برای آنها” مشترک گفت: “چرا که آنها کسانی هستند که معمولا نادیده گرفته است.”

در روز چهارشنبه خود عدالت کیفری اصلاحات سازمان تصور کنید که عدالت راه اندازی یک کمپین با ده ها تن از وکالت و فعال گروه خواستار توجه به خطری که از این بیماری همه گیر کوروناویروس به شمار بر روی میلیون ها نفر از مردان و زنان و جوانان که زندانی در آمریکا

کمپین لقب #WeMatterToo است اصرار مقامات برای آزادی افرادی که خدمت کرده اند اکثریت قریب به اتفاق احکام خود را, به خصوص اگر آنها شرایط بهداشت موجود است که آنها را در معرض خطر بیشتری از بیماری شدید یا مرگ از COVID-19. اگر چه دولت های محلی و موسسات تادیبی در حال حاضر منتشر شد هزاران نفر از مردم از سلول با توجه به همه گیر حامیان این کمپین نیز می خواهید دولت به پرداخت برای تست و مسکن برای زندانیان پس از آنها منتشر می شوند.

مشترک گفت: او همچنین امیدوار است برای ایجاد بیشتر آگاهی عمومی در مورد آنچه اتفاق می افتد در داخل کشور زندان ها و زندان ها و تاثیر آن بر جامعه است.

“همه ما باید پرسش های بی پاسخ در مورد بیماری همه گیر” گرمی و برنده جایزه آکادمی رپر گفت. “اما بودن در زندان می افزاید: سطوح جدید به این سوال به دلیل راه که افراد درمان شده اند در زندان است.”

دو دقیقه تصویری برای مبارزات انتخاباتی ویژگی های صدای زندانیان که می گویند مقامات زندان هستند ارائه تجهیزات حفاظتی و یا نیاز به اجتماعی فاصله و به طور منظم بررسی امکانات حمام. این ویدئو به اشتراک گذاشته شده با آسوشیتد پرس پیش از این کمپین را راه اندازی می کند شناسایی زندانیان و یا جایی که آنها زندانی شده است.

COVID-19 شیوع بیماری در زندان ها و زندان ها در سراسر کشور باعث شده زنگ هشدار میان طرفداران که می گویند ناکافی کاهش پروتکل را تهدید می کند هر دو زندگی تشکلات مردم و اصلاح افسران. در ماه گذشته در ایالات متحده اداره زندانها منتشر شد داده ها نشان داد که بیش از 70 درصد از مردم در زندان فدرال تست شده برای COVID-19 مثبت بودند.

به همین ترتیب شیوع بیماری وخیم گزارش شده در یک تعداد انگشت شماری از دولت-اجرای سیستم تادیبی.

مشترک شهر شیکاگو که در آن طبخ زندان شهرستان یکی از این کشور بزرگترین زندان یک قاضی فدرال در ماه گذشته به دستور مقامات برای اطمینان اجتماعی فاصله میان 4000 نفر در بازداشت هستند. از سه شنبه 161 زندانیان و 81 اصلاح افسران مثبت بودند COVID-19 با توجه به کلانتر. بسیاری از زندانیان دارای آزمایش مثبت اما بهبود یافت. هفت زندانی که آزمایش مثبت فوت کرده اند.

تضمین زندانیان ایمنی در این بیماری همه گیر است که یک مسئله بشریت و نه سیاسی گفت: سام Lewis, مدیر اجرایی مستقر در کالیفرنیا ضد تکرار جرم سال ائتلاف یکی از نزدیک به 65 سازمان های همکار در #WeMatterToo مبارزات انتخاباتی.

“مردم اشتباهات ساخته اند که آنها را در زندان گفت:” لوئیس سابق زندگی زندانی است. “اما این بدان معنا نیست که آنها باید تنها بمیرد در آن مکان. پاسخگویی است نه یک حکم اعدام است.”

قبل از همه گیر مشترک را تصور کنید که عدالت گروه به طور منظم سازمان یافته در فرد بازدیدکننده داشته است به correctional facilities. پس از همه گیر ملاقات شده است قطع و یا به شدت محدود شده و در بسیاری از امکانات.

“برخی از قوی ترین مردم من تا کنون ملاقات کرد که در زندان” مشترک گفت. “من معتقدم که ما می تواند بیرون آمدن از این بزرگتر از ما بودند.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de