سریع ohia مرگ بر داشت در کائوآئی باغ برای اولین بار

هاوایی اخبار

مقامات دولتی جمعه اعلام کرد که بیماری قارچی شناخته شده به عنوان سریع ohia مرگ یافت شده است برای اولین بار در Limahuli باغ و حفظ است که بخشی از ملی گرمسیری باغ گیاه شناسی. ادامه مطلب

مقامات دولتی جمعه اعلام کرد که بیماری قارچی شناخته شده به عنوان سریع ohia مرگ یافت شده است برای اولین بار در Limahuli باغ و حفظ است که بخشی از ملی گرمسیری باغ گیاه شناسی.

بیمار ohia درخت واقع 10 فوت کردن باغ جنگل پیاده روی مسیر آزمایش مثبت برای Ceratocystis huliohia کمتر تهاجمی از دو پاتوژن های قارچی است که باعث سریع ohia مرگ است. بیشتر تهاجمی گونه است Ceratocystis lukuohia.

در عرض یک روز از یادگیری نتایج آزمون خدمه از دولت بخش از جنگل و حیات وحش قطع و tarped درخت برای جلوگیری از گسترش این بیماری گفته است.

این باغ در حال حاضر کار با کائوآئی گونه های مهاجم کمیته برای اجرای یک طرح مدیریت که شامل نظارت بر درختان با هواپیماهای بدون سرنشین نصب زیستی بهداشت ایستگاه های و آموزش مهمانان از جمله فعالیت های دیگر.

پس اولین مورد از سریع ohia مرگ تشخیص داده شد در کائوآئی در سال 2018, 67 درختان دارای آزمایش مثبت برای C. lukuohia و 50 برای C. huliohia. یک درخت دارای آزمایش مثبت برای هر دو, مقامات گفت.

این بیماری در حال حاضر در سراسر این جزیره با تنها استثنا بودن شمال.

“به خاطر بسیاری از ما جزیره نادر و گونه های بومی آن را کاملا حیاتی ما همه چیز را ما می توانیم برای حفظ سریع ohia مرگ از Kokee امور خارجه پارک و Alakai فلات” گفت: Sheri S. مان, کائوآئی مدیر منطقه با دولت بخش از جنگل و حیات وحش در انتشار اخبار.

نشانه های سازگار با سریع ohia مرگ شامل ناگهانی قهوه ای شدن برگ ها در اندام ها و تاج درختان. قارچ قابل مشاهده نیست و بر روی برگ یا پوست درخت رشد می کند اما درست در زیر پوست و تحت تاثیر جریان آب در درخت.

Ohia lehua شایع ترین درخت در هاوایی بومی جنگل ها و مهم به هاوایی حوضه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de