رانچو Cotate جدید بدنسازی در انظار به عنوان میزبان مسابقات بسکتبال

آن را گرم و نرم. آن را به حال شخصیت. در صورتی که زبان از فروش املاک و مستغلات آن را ترجمه را به “خوب است.”

رانچو Cotate دبیرستان 50 ساله تربیت بدنی بود هر آينه گذشته نخست آن.

اما این هفته یک کل جدید مخاطبان خود را از دبیرستان طرفداران ورزش خواهد گام در رونرت پارک مدرسه فانتزی جدید $52 میلیون و تئاتر و هنر و سالن ورزشی ساختمان به عنوان شمال خلیج لیگ بسکتبال مسابقات فینال نکته ،

این 75,000 فوت مربع برچسب ساختمان — که مخفف تئاتر-دانشگاهیان-تربیت بدنی — باز برای کلاس ها و رویدادهای دیگر در بهار گذشته و میزبان بلوط و ردوود بخش بازی مسابقات جمعه و شنبه.

“ما احتمالا یکی از حداقل مکان های جذاب برای رفتن به یک بازی” دستیار اصلی هانری Sarlatte گفت که پیر محل تا به حال جذابیت خود را.

“اما قطعا این است که شب و روز جلوتر از آنچه که ما تا به حال. وجود دارد مقدار زیادی از خوب در اطراف ورزشگاه در اینجا … اما ما یکی از جدید, ماشین جدید هر کس می خواهد به سوار شدن در.”

40 ، 000 فوت مربع بدنسازی بخشی از ساختمان به نام پس از Sarlatte پدر, هنری, یک معلم سابق و مدیر ورزشی در مدرسه — دارای حدود 2500 طرفداران در حقه بیش از Haehl غرفه در سانتا رزا وارد کالج یا گرگ’ دن در دانشگاه ایالتی سونوما.

این شهر همچنین دارای 250 صندلی, هنرهای نمایشی, تئاتر, وزن, اتاق, استودیو, استودیو ضبط سه آزمایشگاه های کامپیوتر, برنامه نویسی, کلاس درس, گروه, کلاس درس, هنرمندان سبز, اتاق, رختکن, یک لابی بزرگ امتیاز ایستاده و دفاتر.

بودجه توسط دو مدرسه منطقه تسهیلات اوراق قرضه از جمله $42 میلیون از 80 میلیون دلار اوراق قرضه که رای دهندگان تایید شده در سال 2014 و 10 میلیون دلار از اوراق قرضه ارائه مصوب در سال 2016 ساختار به ثمر رسید در سال گذشته پس از چند دهه از خواب.

همراه با ستارگان جدید ورزشی, امکانات, ساختمان مجاز به ارائه مدرن جدید علمی غلظت: قانون و عدالت; فیلم; علوم کامپیوتر; ورزشی حرفه و علوم پزشکی.

در حالی که ورزشگاه ممکن است خود بزرگترین جمعیت در طول لیگ بسکتبال نهایی آن به میزبانی برخی دیگر از رویدادهای مهم در حال حاضر است.

شنبه گذشته رانچو میزبانی سواحل شمال بخش دو دیدار کشتی قهرمانی.

“آن زد و بدون دردسر” Sarlatte گفت. “ما قادر به دریافت پنج تشک در آن وجود دارد. ما احتمالا می تواند مناسب یک زن و شوهر بیشتر اگر ما تا به حال.”

داشتن یک دولت از هنر تسهیلات اجازه می دهد تا مدرسه برای میزبانی بزرگتر منطقه ای حوادث که آوردن درآمد از طریق امتیازات و مسابقات هزینه.

مدارس شده است قادر به نگه NCS و CIF فوتبال و بازی فوتبال در خانمها ورزشگاه اما در حال حاضر دیگر ورزش ها و رویدادهای دیگر می تواند میزبانی در داخل.

“ما می توانیم میزبان کشتی و بسکتبال و والیبال. آن باز می شود تا کسانی که فرصت برای استفاده برای همه نوع از همه چیز” Sarlatte گفت.

او سه والیبال مسابقات در پاییز و در حال حاضر دیگر مدارس خصوصی و والیبال سازمان های علاقه مند, او گفت:. پسران مسابقات برگزار خواهد شد در این بهار.

16-تیم اول مسابقات بسکتبال Sarlatte سازمان یافته برای چندین سال بود که قبلا برگزار شده است در دو از دانشگاه های مختلف برای فضا ،

“در حال حاضر ما هر دو ورزشگاه بنابراین ما می توانید آن را در یکی از مدرسه های قدیمی و جدید, جای بدنسازی,” او گفت: شوخی که برخی از ورزشکاران تعجب که چرا آنها هنوز هم تا به حال به بازی در فضا است. “اگر شما برنده شوید شما می توانید به بازی در بدنسازی جدید. که انگیزه.”

همچنین خوب انگیزه بزرگ است-زمان جو, کمک های دولت از هنر و سیستم صوتی و چهار طرفه بیاد بالا مرکز دادگاه — شبیه به کسانی که در Golden State Warriors بازی ها و یا کنسرت آرنا.

“ما باید تمام زنگ ها و سوت. آن را بسیار سرد” Sarlatte گفت. “ما همچنین باید scoreboards در هر دیوار. آن را راه اندازی بنابراین شما می توانید قطره پرده بر آنها و اجرای رویدادهای کوچکتر.”

رونرت پارک مرکزی, محل, هم, یک جاذبه برای مدارس در دبیرستان قهرمانی بازی ها و دیگر سازمان های ورزشی.

مدرسه مقامات انتظار می رود استفاده از سالن بدنسازی و دیگر امکانات را حفظ خواهد کرد در حال رشد که بیشتر مردم از دیدن امکانات.

“هنگامی که شما در ساخت این نوع از چیزهایی که مردم در رسیدن به شما” Sarlatte گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>