رانچو Cotate تجمع پیاپی NBL-ردوود دختران hoops عنوان

خبر شد به عنوان بالا که تا کنون از ورود پنج شنبه شب برخورد بین دو تیم بسکتبال در شمال خلیج لیگ-ردوود بخش — رانچو Cotate ساله و ماریا Carrillo Pumas — با یک قلاب آویزان در تعادل می باشد.

خانمها بالغ, سر مربی ماریو نیوتن صورتحساب بازی به عنوان “مسابقه سال” پس از تیم ترین پیروزی های اخیر بیش از هلدزبرگ بالا در روز پنج شنبه. نیوتن در درست نوسترداموس مد — نقطه بود به عنوان رانچو (17-8 به طور کلی 9-0 NBL-Redwood) دقت جیبش یک 58-55 پیروزی در Pumas’ بدنسازی برای حفظ رکورد خود را در بازی لیگ و گرفتن یک دوم متوالی عنوان قهرمانی لیگ در روند.

از دست دادن حذف ماریا کاریلو (17-8, 7-2) از عنوان قهرمانی لیگ نژاد پس از تنها یک بازی باقی مانده در این فصل به طور منظم.

کاریلو تیم بود که رخ داد در ابتدا در روز سه شنبه, بیرون پریدن به یک 18-9 منجر شود بعد از سه ماهه اول. Pumas گارد Kristina سینگلتون گرم بود زود به ثمر رساندن 8 سریع امتیاز.

اما خانمها بالغ قادر به طوفان در سه ماهه دوم.

با کمک یک سوئیچ از یک منطقه دفاع به دفاع رانچو کردیم تا شدت و outscored Carrillo 22-11 در فریم دوم. دانشجوی سال دوم گارد Keyonee نیل کمک 10 امتیاز در سه ماهه برای کمک به باز گشت.

در Cougars رفت و به تساوی حاصل کار دو تا 31-29 بعد از ارشد گارد جادا باکلی را سرقت-و-لیآپ به عنوان زمان منقضی شده و در نهایت به آنها خود را برای اولین بار منجر شود از این بازی است.

که منجر هرگز واگذار رغم شجاع اواخر فشار از Pumas. پاشنه تمدید نفع خود به 54-44 با سه دقیقه به بازی هنگامی که دیوانه وار تلاش از Pumas جرم آغاز شد. این Pumas محدودتر هم کسری بودجه را به 58-55 قبل از گردش مالی منتهی به بازی.

نیل که پدید آمده است به عنوان یک ستاره برای خانمها بالغ در این فصل یک بار دیگر به رهبری راه را ضبط 19 امتیاز و 16 ریباند.

در حالی که پیروزی در یک محوری بازی لیگ همیشه خاص این یکی به خصوص شیرین برای دانشجوی سال دوم. نیل دو خواهر بزرگتر, Madison و عالیه Sowards هر دو بازی و ستارهدار برای Pumas در دبیرستان استخدام در اوایل 2010s.

تفرج است و آخرین در یک سری از اجرای چشمگیر برای نیل.

“او به سرعت از تیم ما” نیوتن گفت. “همانطور که شما می توانید در این بازی به ثمر رساند 19 امتیاز و تا به حال 16 ریباند و حدود پنج دزد.

“دلیل این که او نمی نمره بیشتر است چرا که آنها در حال حاضر می دانیم که او چه کسی است. هر بار که او آن را می شود آنها ارسال دو سه نفر ، او یک smart player بنابراین زمانی که آنها ارسال سه نفر او را با ” پرتاب توپ به بیرون.

“برای او فشارسنج چگونه به خوبی ما در حال رفتن به انجام این کار وجود دارد بر روی زمین است. زمانی که تیم در حال دو برابر کردن او می داند که چه باید بکنید. او فقط یک تمام اطراف بازیکن. او می تواند شلیک سه او حملات سبد خرید. شما ببینید او تحت سلطه ریباند در خارج وجود دارد به طوری که او را در همه جا. او را سخت به متوقف شود. او است که قطعا یک تصفیه بازیکن. بازی او عالی است و آن را بهتر و بهتر. و با رقابت سختی مانند این مراحل به آن است.”

همچنین پنوماتیک برای برنده شدن تلاش شد Buckley با 17 امتیاز. گارد Tatum Maytorena تا به حال 8 امتیاز.

رانچو را پیروزی شاگردانش در حال حاضر در موثر 10 بازی در حالی که متوسط حاشیه پیروزی بر مخالفان است 25.2 امتیاز در آن span. در Cougars را از دست داده است پس Jan. 4 و در حال بازی خود را با بهترین توپ با بخش های حذفی بلندی در اطراف گوشه.

“روحیه تیم ما احساس خوب مرد” نیوتن گفت. “ما در حال آماده شدن برای رفتن به (NBL) برگشتی اینجا, و سپس ما واقعا آماده برای ساحل شمالی بخش برگشتی. در حال حاضر ما در حال کشت در مورد شماره 8. اما با باز کردن بخش ما احتمالا میخوام امیدوارم تواند 5 یا 6 بود سال گذشته است. بنابراین ما واقعا به دنبال به جلو به آن است.”

در Cougars را به هدف پایان فصل به طور منظم undefeated با یک بازی خانگی در برابر El Molino در روز پنج شنبه ساعت 7:30 p. m. در حالی که Pumas میزبان Piner در روز پنج شنبه نیز در 7:30 p. m.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>