باران باید معطل کردن و از طریق سهشنبه

طوفان سیستم خاموش اقیانوس آرام به خرید یکی دیگر از دسته ای از بهار دوش که باید معطل در منطقه از طریق پنج شنبه شب اما راه را به انتظار روشن آخر هفته روز یادبود.

سیستم کاهش یافته 0.16 اینچ باران در Charles M. Schulz–Sonoma County Airport طریق 1 a. m. روز شنبه آورده و بزرگتر بالغ به ارتفاعات بالاتر مانند زمین پر از تپه از وندو که ثبت نام 0.44 اینچ با توجه به خدمات ملی آب و هوا.

“بسیاری از آن است که محل سکونت امروز گفت:” اسکات کوچک یک هواشناس با آب و خدمات.

بارش در نتیجه کند شدن حرکت سیستم هوای سرد در ارتفاع بالا است که در حال چرخش در سواحل کالیفرنیا و اورگان, Roe گفت. برخی از نقاط می تواند حتی ممکن است رعد و برق اما اکثر ساکنان باید در انتظار دوره های خشک میان باران طی دو روز آینده با درجه حرارت بالا در 60s.

“این رطوبت است برخی از گرمسیری ریشه آن را در آینده از هاوایی,” او گفت:. “ما ممکن است آن را یک ضعف جوی رودخانه. ما در حال از دست رفته برخی از مواد تشکیل دهنده کلیدی که ارائه بارش سنگین منطقه گسترده است.”

وجود دارد “بسیار خطرناک” از باران تا اواخر هفته آینده به منطقه سر به آخر هفته روز یادبود Roe گفت. آخر هفته به طور سنتی کیکآف از تابستان گردشگری در اطراف شهرستان سونوما اگر پناه-در-محل سفارش به عنوان یک نتیجه از coronavirus آن را کمتر قوی این سال است.

“تعطیلات در این نقطه به نظر می رسد خشک,” او گفت:.

آخرین سیستم زیر یک هفته پیش را ندارد دندانه کلی بارندگی در مجموع پس Oct. 1 به عنوان سال شکل دادن به موهای بسیار خشک و رفتن به ماه های تابستان.

فرودگاه تا به حال 18.93 اینچ آسمانی پس از آن تاریخ است که تنها 54 درصد از میانگین تاریخی است. در مقابل وجود دارد 46 اینچ از بارش باران تا آنجا که این زمان در سال 2019.

شما می توانید رسیدن به تحریریه لایحه Swindell در 521-5223 یا [email protected] در توییتر @BillSwindell.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de