رنگین کمان Wahine تیم بسکتبال رسیدن برای بیشتر پشتیبانی فن

ورزشی

شنبه شب نبرد در استن کلانتر مرکز تعیین خواهد کرد که آیا آه یا UC Davis دارای فرمان تنها از محل ضربه کشش درایو کنفرانس های نجومی. ادامه مطلب

هاوایی زنان تیم بسکتبال زمام امور را به دست خود به ترویج و بزرگترین آن به طور منظم فصل بازی در سال.

شنبه شب نبرد در استن کلانتر مرکز تعیین خواهد کرد که آیا آه (14-10, 8-3 بزرگ غرب) یا UC Davis (14-11, 9-3) است و فرمان تنها از محل ضربه کشش درایو کنفرانس های نجومی.

رنگین کمان Wahine بازیکنان رسیده و در رسانه های اجتماعی این هفته و در معرض عموم به دیگران برای انجام همان طرف خود. به صورت stand-alone خانه ها در فصل های اخیر به Wahine باید به طور معمول قبل از بازی 500 یا کمتر مردم است.

“ما در حال تلاش برای گرفتن به عنوان بسیاری از مردم به عنوان ما می توانیم به بیرون می آیند. من فکر می کنم ما شایسته پشتیبانی از طرفداران ما در اینجا,” ارشد گارد Julissa Tago گفت. “در گذشته شده است وجود دارد بسیاری از پشتیبانی از تیم های دیگر. بنابراین ما فقط می خواهم به عنوان یک جمعیت به عنوان ما می توانیم وجود دارد که برای دریافت خانه-دادگاه مزیت است. یا نه مردم نشان می دهد تا ما به شما بازی همان بازی ما در هر زمان.”

دو سابق هاوایی بازیکنان فوتبال در حال حاضر در NFL جان Ursua و Jahlani Tavai — نه به ذکر است شهر کانزاس سوپر باول-برنده تنگ پایان تراویس Kelce که هیچ آشکار جزیره شد — را ثبت تصویری نقاط مورد مرحله نهایی مسابقات.

“این بچه ها شاخکهای خود را به رسانه های اجتماعی و تاثیرگذاران و این همه چیزهای دیگر” مربی Laura Beeman گفت. “آنها در حال انجام آن بود و از خود راضی, آنها واقعا با داشتن سرگرم کننده با آن.” او گفت: Kelce می داند از اول گارد نقطه Nae Nae Calhoun.

درام مراکز اینکه آه شایسته است به فرض گوشته پیشتاز است; Aggies سه زمان دفاع به طور منظم فصل قهرمان و حاکم برنده مسابقات.

دیویس در حال آمدن است یک 71-61 از دست دادن پنج شنبه به Cal State فولرتون که جامعی Aggies’ 28-بازی بزرگ غرب صفحه اصلی رگه برنده.

آه از دست داد در UCD غرفه 62-49 در Jan. 11 دوم بازی از کنفرانس بازی.

“ما تغییر جرم یک زن و شوهر ها پس از آن, بنابراین من فکر می کنم ما در حال هیجان زده در مورد آن گفت:” Tago که به ثمر رساند یک فصل-بالا 25 در بازی. “ما نبودند این تیم است که ما در حال حاضر است.”

این Wahine هستند 8-1 پس باید برنده شش راست و به خوبی استراحت آینده باز گشت برنده بیش از کال ایالتی نورتریج در فوریه. 13. هفتم متوالی پیروزی خواهد بازی خود را با بهترین خط از 2015-16 سال گذشته در آنها برنده این کنفرانس مسابقات ساخته شده و آن را به NCAAs.

این Aggies دیگر در سال گذشته غرب بازیکن سال مورگان Bertsch اما آنها ورزشی مشروط صالح بورس. آه و UCD دو موثر 3-نقطه-تیراندازی تیم در BWC با آه تیراندازی 35.8% از عمیق و UCD 35.0%.

تاریخ رو به جلو امی Atwell تبدیل 51.9% (27-برای-52) از 3 نقطه تلاش در نه کنفرانس بازی های انجام شده لیگ بهترین است. او در 46.8% به صورت کامل, فصل نیز در صدر در غرب است. Atwell (52 3s ساخته شده) و Tago (51) در طیف وسیعی از شکستن مگان Tinnin تک-فصل مدرسه 3s رکورد 55 در 2008-09.

هر دو تیم انجام داده اند آن را در هر دو به پایان می رسد. دیویس و هاوایی در حال 1-2 در زمینه هدف در صد دفاع در بازی های لیگ در .345 و .373.

“من نمی دانم اگر شده است وجود دارد این سر به سر نبرد (در اواخر فصل به طور منظم) که واقعا به شما می دهد که حذفی پرنیان که واقعا سرد است من فکر می کنم برای دختران” Beeman گفت. “و در اینجا اگر ما می توانید در قرعه کشی یک جمعیت من فکر می کنم آن را واقعا تجربه سرگرم کننده است.”

آه بسکتبال زنان

در استن کلانتر مرکز

>> امروز 7 p. m.

>> UC Davis (14-11, 9-3 بزرگ غرب) در هاوایی (14-10, 8-3)

>> تلویزیون: طیف ورزشی

>> رادیو: KHKA 1500-AM

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>