باران در راه است! در اینجا هنگامی که سانتا رزا در نهایت خیس

سونوما کانتی را ببینید بارش باران در اوایل صبح روز شنبه, شکستن یک طلسم خشک که درنگ بیش از این منطقه برای بیش از یک ماه است.

نور دوش آغاز خواهد شد فقط نیمه شب گذشته آوردن حدود یک دهم تا دو دهم اینچ از باران قبل از پاکسازی در بعد از ظهر گفت: Carolina Walbrun یک هواشناس برای خدمات ملی آب و هوا.

این خواهید بود که برای اولین بار بارش باران در سانتا رزا پس Jan. 28 وقتی که آب و خدمات شناسایی صرف .003 اینچ آسمانی, او گفت:. ماه گذشته ساخته شده است محلی رکورد کتاب به عنوان اولین بار در بیش از یک قرن است که فوریه تحویل هیچ بارندگی در Santa Rosa.

در حال حاضر سانتا رزا دیده است تقریبا 16 اینچ از بارش باران پس از آغاز سال آبی در Oct. 1 یا فقط بیش از 50 درصد از میانگین, او گفت:.

“کمی از باران است که ما در حال رفتن به دریافت این هفته در حال رفتن به را تشکیل می دهند به صورت کسری است که ما در حال حاضر در حال دیدن” Walbrun گفت.

درجه حرارت را به بالا 50s در روز شنبه و پس از آن شیب به پایین 30s یک شبه. رانندگان باید با احتیاط از نرم و صاف کردن جاده ها پس از روز شنبه را نور باران و unhoused افراد ممکن است در معرض خطر با توجه به دمای سرد آب و خدمات گزارش شده است.

یکشنبه باید خشک شود هر چند برخی از دوش ممکن است Walbrun گفت. یک کم فشار سیستم می تواند منجر به اضافه بارش باران در روز دوشنبه, هر چند مناطق جنوبی از منطقه خلیج را ببینید سنگین ترین باران Walbrun گفت.

شما می توانید رسیدن به تحریریه Nashelly چاوز در 707-521-5203 یا [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im