اظهارات کردن پیش نویس با خط حمله کمک

تعداد کارفرمایی درک Carr به عنوان یک فن از آنچه در لاس وگاس اظهارات را در پیش نویس NFL.

اظهارات صرف دو روز اول پیش نویس جمع آوری پویا قطعه در جرم آنها امید می تواند بهترین ها را در یابند.

آنها پیش نویس سریع ترین گیرنده های موجود در هنری Ruggs در دور اول و افزود: دو گالری در دور سوم در کاره لین Bowden جونیور و گیرنده برایان ادواردز.

“ما شده ایم پیام کوتاه عقب و جلو بیش از آخر هفته. آن آغاز شده و با Ruggs انتخاب کنید. … من حدود پنج متون با ‘W-O-W-!'” مدیر کل مایک Mayock گفت شنبه.

“او فقط در اخراج کردن با آن انتخاب کنید. سپس ما ادواردز و Bowden. من حتی نمی دانم که چگونه به emojis. من فقط به دنبال در تمام این emojis مانند ” من حدس می زنم او خوشحال است که به نظر می رسد خوب است.'”

اظهارات زیادی را صرف رایگان آژانس در تلاش برای ارتقاء دفاع با امضای linebackers Cory لیتلتون و نیک Kwiatkoski ایمنی Damarious Randall و دفاعی linemen Maliek کالینز و کارل Nassib. سپس آنها اضافه شده دو, cornerbacks در ایالت اوهایو را دیمون Arnette و لوئیزیانا فناوری Amik رابرتسون در پیش نویس است.

این حرکت بزرگ در جرم آمد و در پیش نویس برجسته توسط گالری.

آیا تمام کسانی که در حال حرکت به اندازه کافی برای کمک به بستن شکاف در این بخش با این دفاع قهرمان سوپر باول Kansas City Chiefs باقی مانده است دیده می شود.

“آنها را نگه دارید گرفتن سریع تر و نگه داشتن بالا بردن نوار” Mayock گفت. “من نمی دانم که پاسخ آن فقط رتبهدهی نشده است. ما احساس می کنیم بهتر در رایگان آژانس و من می دانم که ما احساس می کنیم بهتر در پیش نویس است. هیچ کس می دانید چه مقدار و یا اگر در همه تا زمانی که ما در این زمینه و به رقابت بپردازند.”

روز 3 میدارد

اظهارات معامله تا 13 در نقاط دور چهارم به Clemson گارد جان سیمپسون در 109 کلی. آنها داد تا 121 و 172nd میدارد برای سیمپسون بود که یک تیم دوم همه آمریکایی فصل گذشته. این اظهارات پس از آن پیش نویس cornerback رابرتسون 139th کلی با نهایی خود را انتخاب کنید.

اعتماد به نفس گوشه

رابرتسون به ارمغان می آورد اعتماد به نفس و پوشش خوبی توانایی به اظهارات. 5-پا-9 رابرتسون تا به حال پنج interceptions و 17 پاس defensed فصل گذشته است و این صفات برای تبدیل شدن به یک اسلات cornerback در NFL.

او احساس او تضعیف در این پیش نویس به دلیل offseason کشاله ران عمل جراحی است اما هدف اثبات اظهارات درست را انتخاب کنید او را.

“آنها بهترین DB در این کلاس” او گفت:. “Ballhawk گوشه نیکل و ایمنی هر چه. بهترین ترکیبی در کلاس است که می تواند نیروی گردش و گرفتن توپ به عقب به جرم.”

پت ایستاده

اظهارات امضا دو نگهبان در اردن Devey و اریک کش و سپس پیش نویس سیمپسون. این بدان معنا نیست که آنها به دنبال قطع روابط با راست گارد گیب جکسون که شایعه شده بود در معاملات بلوک به دلیل حقوق و دستمزد بیش از 9 میلیون دلار است. Mayock گفت: کسانی که در حال حرکت در مورد عمق و نه در مورد جکسون وضعیت.

“گیب جکسون است که ما شروع راست گارد” Mayock گفت. “این دقیقا همان چیزی را می گوید.”

هیچ اواخر دور میدارد

این اظهارات را در انتخاب نهایی سه دوره پس از معاملات تا به سیمپسون. Mayock گفت که او در نظر گرفته شده در حال حرکت را با انتخاب مورد استفاده در رابرتسون اما تصمیم گرفت در برابر آن است. یکی از دلایل او معتقد است از آن خواهد شد به چالش کشیدن برای rookies برای این تیم در این سال با هیچ offseason برنامه.

“این بیشتر پایین شما در پیش نویس, بیشتر نگرانی های ما در مورد یک بچه که قادر به رقابت در واقع رقابت را به فهرست” او گفت:.

عنوان بازی شجره نامه

یکی از Mayock اول سراغ تکالیف هنگامی که او را استخدام کرد تا اظهارات گذشته offseason شد, کالج قهرمانی بازی در منطقه خلیج بین کلمسون و Alabama.

Mayock شوخی که شب که او تنها می تواند پیش نویس از بازیکنان که بازی خوبی انجام دهد. شاید این یک شوخی نیست, او به عنوان پیش نویس دو سابق Clemson بازیکنان در این سال با سیمپسون و سوم دور linebacker تنر, الهه شعر و موسیقی.

آنها پیوستن به Clemson را Clelin فرل Trayvon مولن و شکارچی اکلاهما بودند که برداشت سال گذشته همراه با آلاباما جاش Jacobs. اظهارات نیز امضا undrafted عامل رایگان Lester پنبه جونیور از Alabama.

“ما همه مانند برادران” سیمپسون گفت: از reuniting با خود کالج هم تیمی. “این یک پیوند است که شما نمی توانید شکستن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de