اظهارات را سریع گیرنده Ruggs در پیش نویس NFL

اولین انتخاب های ساخته شده توسط لاس وگاس اظهارات را ساخته اند و در اواخر صاحب Al دیویس افتخار.

اظهارات انتخاب سریع ترین بازیکن در دسترس زمانی که آنها در زمان آلاباما گیرنده هنری Ruggs 12th کلی پنج شنبه شب در پیش نویس NFL و به دنبال آن است که با در نظر گرفتن ایالتی اوهایو cornerback دیمون Arnette 19.

این حرکت را Ruggs به اظهارات پویا گیرنده آنها امیدوار بود آنها تا به حال به دست آورد و یک سال پیش زمانی که آنها معامله برای Antonio Brown تنها به قطع او را قبل از او تا به حال بازی یک بازی برای این تیم است.

مربی جان weather underground و مدیر کل مایک Mayock بود انتخاب خود را از رسیور و رفت برای سریعترین یکی به جای بازیکنان بودند که بیشتر پرکار در کالج بود Ruggs’ هم تیمی در آلاباما جری Jeudy یا اوکلاهما را CeeDee بره.

Ruggs نوع تندرو که دیویس را آرزو که توسط خود 4.27-دوم 40-حیاط داش در ترکیب. او پیش نویس سریع ترین بازیکن در ترکیب نهایی خود را سه پیش نویس در 2009-11 با توجه به ESPN.

اما Ruggs بسیار بیشتر تصفیه شده گیرنده از Darrius Heyward-بیع که دیویس در زمان و هفتم به طور کلی در سال 2009 به دلیل سرعت خود را اما که هرگز توسعه یافته به بالا wideout در NFL.

Ruggs کاهش یافته است و تنها یک پاس در فصل گذشته در آلاباما و به طور متوسط بیش از 10 متری پس از گرفتن هر پذیرش با توجه به طرفدار فوتبال تمرکز می کنند. اما او تنها گرفتار چهار عمیق عبور می کند و تا به حال 86 جلب برای 1,481 متری دو فصل گذشته در تیم است که شامل چندین standout گیرنده از جمله Jeudy, Devonta اسمیت و Jaylen Waddle.

اظهارات تا به حال یکی از NFL حداقل مولد گیرنده گروه های فصل گذشته پس از انتشار قهوه ای دو روز قبل از باز کن بعد از یک تابستان پر از آشفتگی است.

این تیم wideouts رتبه 30 در لیگ در پذیرایی (145) و 29 متری در دریافت (1,858 فتح کرد گرفته شد) با پنجم-دور تازه کار حافظه گیرنده شکارچی اکلاهما ابتلا بیشتر می گذرد با 49.

Tyrell ویلیامز نیز پس از تلاش بسیاری از فصل گذشته با پا مجروح همراه با عامل رایگان کسب نلسون Agholor. وجود دارد هیچ دیگر ثابت رسیور در فهرست خروج عمده ای از درجه اعتبار ساقط در شماره 1 گیرنده نقطه.

چیدن یک cornerback دوم اولین انتخاب دور از انتظار بود اما این بازیکن بود یک بیت از تعجب به عنوان بسیاری از تحلیلگران به حال Arnette رفتن در روز دوم.

Arnette بازی چهار فصل در ایالت اوهایو متوقف کردن و تنها پنج عبور می کند. اما تبحر او در پوشش این سال گذشته اجازه می دهد جستجو در تنها 38 درصد از اهداف خود را با توجه به SportsInfo راه حل.

اظهارات زیادی را صرف رایگان آژانس تقویت دفاع شده است که در یکی از NFL بدترین در سال های اخیر با اضافه کردن linebackers Cory لیتلتون و نیک Kwiatkoski; safeties Damarious Randall و جف هیت; و دفاعی linemen کارل Nassib و Maliek کالینز.

اظهارات نمی آدرس cornerback نقطه به عنوان یک معامله با الی اپل از طریق سقوط کرد پس از یک شکست خورد فیزیکی منجر به فوریت به Arnette در پیش نویس است.

این اظهارات در حال حاضر هشت, cornerbacks در فهرست خود را اما تنها Nevin لاوسون و کن کرولی را شروع کرده اند بیش از 10 بازی در NFL و نه گزینه ثابت شده است.

اظهارات بالا هستند در سال دوم بازیکن Trayvon مولن که نشان داد برخی از چشمک می زند در شروع نهایی 10 بازی فصل گذشته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>