اظهارات offseason یک تعقیب و از سران

تنگ به پایان می رسد (6)

نویسنده: Darren والر.

پشتیبان گیری: پرورش Moreau, Jason ویتن, Derek حامل نیک O’leary, Paul Butler.

Weather underground در دسترس نیست به رسانه ها بود اما با رفتن به رادیو به تاکید مجدد بر اعتقاد خود را در یک بازی قدرت و سه تنگ به پایان می رسد. او حتی ممکن است حمل چهار در فهرست. ویتن خوب منطقه قرمز و علاوه بر کمک خواهد کرد والر و مورو حتی بهتر است.

خط حمله (15)

استارت: LT Kolton Miller, LG ریچی ناشناس, C رادنی Hudson, RG گیب جکسون RT ترنت قهوه ای است.

پشتیبان گیری: G Denzelle خوب تی دیوید شارپ, G جان سیمپسون, Brandon T پارکر G اریک کش, G-C اردن Devey C-G Andre James G Lester پنبه جونیور G اریک Magnuson G Kyle Kalis.

همه خوب است با جکسون با توجه به Mayock. او خواهید بود شروع راست گارد و احتمالا جمع آوری $9.35 میلیون حقوق و دستمزد پس از مبارزه با آسیب های دو سال گذشته است. اگر این واحد می تواند به سالم باقی می ماند — و این اگر — آن را یکی از بهترین در NFL. بزرگ به اندازه کافی به حرکت مردم در حال اجرا بازی و بسیار خوب در حفاظت از Carr. مقدار زیادی از عمق در داخل خط موقعیت به خصوص با سیمپسون علاوه بر. نه به عنوان مقدار عمق در مقابله با.

خط دفاعی (12)

استارت: RE Clein فرل DT Maliek کالینز DT Johnathan Hankins, لو مکس کرازبی.

پشتیبان گیری: E کارل Nassib, T موریس هرست, E آردن کلید T, P. J. سالن T دانیل Ross T کندال Vickers, E ارمیا Valoaga E Ade Aruna.

جزئی تعجب که در هیچ دفاعی linemen وارد شده در پیش نویس است. کالینز و Nassib, اما, معنیدار رایگان عامل اضافه شده است که می تواند تحت فشار قرار دادن یک کارفرمایی. فرل وعده های او خواهید بود یک مرد جدید پس از مبارزه با بیماری و مبارزه از طریق so-so rookie فصل است. کرازبی باید نشان دهد او می تواند با یک مرد مشخص شده در شرایط استفاده از مسدود کننده های اضافی. او نمی خواهد دزدکی حرکت کردن بر کسی. هرست قادر است سه روش در مقابله با, که همچنین می تواند فشار جیب می کند و بهترین کار خود را بر اساس چرخشی.

Linebackers (12)

استارت: LCC Cory Littleton, MLB نیک Kwiatkoski, LCC نیکلاس فردا.

پشتیبان گیری: LCC تنر, الهه شعر و موسیقی LCC-MLB Marquel لی, MLB Te شهرداری ادم ساده لوح, LCC Kyle Wilber, LCC قوینتین Poling, LCC جرثقیل Moncrief, LCC نیک Usher LCC Ukeme Eligwe, LCC کندال Donnerson.

لیتلتون و Kwiatsoski رسیدن به عنوان سه-پایین linebackers و دریافت خواهد شد بخش عمده ای از کار با توجه به مقدار زمان به اظهارات صرف در نیکل و سکه زیر بسته است. فردا را محدود رایگان agent مناقصه و یا بیش از 3 میلیون دلار به معنی او می شود بسته بندی ارسال می شود اگر نقش خود را جزئی است. الهه شعر و موسیقی شروع خواهد شد در تیم های ویژه و یاد بگیرند که به بازی linebacker بعد از اینکه عمدتا ایمنی در کلمسون. وجود دارد مقدار زیادی از پیش نویس است که تحلیلگران نشان می دهد الهه شعر و موسیقی بود overdrafted. اظهارات التماس متفاوت.

, Cornerbacks (12)

استارت: LCB دیمون Arnette, RCB Trayvon مولن اسلات Lamarcus جوینر.

پشتیبان گیری: Amik رابرتسون Nevin Lawson اشعیا جانسون Keisean نیکسون نیک نلسون Dylin Mabin کن کرولی, D. J. قتل اردن قهوه ای است.

Arnette گرفته شده با 19 انتخاب کنید از ایالت اوهایو در این سال بود سر-خراشنده در سراسر کشور. اظهارات او را دوست دارم و انتظار می رود او را به مرحله و شروع مخالف مولن در سال گذشته در دور دوم پیش نویس انتخاب کنید. این نوع انتخاب است که هر دو تا حد زیادی افزایش و یا تا حد زیادی کاهش Mayock شهرت به عنوان یک استعداد ارزیاب. جوینر تا حد زیادی به اثبات و نیز کسی که به او فشار در رابرتسون. در نگاه اول لوئیزیانا فناوری گوشه نوع تهاجمی و بازیساز اظهارات تقریبا هرگز در cornerback بیش از دهه گذشته است. لاوسون آورده بود به دلیل سختی. جانسون بود بیشتر از یک پروژه بیش از انتظار می رود پس از شکستن استخوان در چهره اش در پیش فصل و به ندرت یک نگاه. نیکسون این نوع از اعتماد به نفس این اظهارات در گوشه و بعد از چسباندن به عنوان عامل رایگان undrafted.

Safeties (5)

استارت: FS Damarious رندال اس اس Johnathan ابرام.

پشتیبان گیری: اریک هریس جف هیت Dallin Leavitt.

Randall بود قربانی به عنوان یک کلیولند گوشه اما این اظهارات به اعتقاد او در بهترین حالت خود را به عنوان عمیق ایمنی. او تیم با ابرام که اساسا به اظهارات یک سوم دور اول انتخاب کنید در این سال چون او مجروح شد در سال 2019 بازکن و از دست رفته بقیه فصل. هریس بود یک جک Del Rio holdover رژیم جدید دوست داشتم بلافاصله در حالی که هیت به ارمغان می آورد شهرت به عنوان یک جامد ویژه تیم بازیکن و به عنوان یک مطمئن tackler در ثانویه است.

متخصصان (5)

استارت: PK دانیل کارلسون, P, A. J. Cole, LS ترنت Sieg.

بازده: روابط عمومی لین Bowden Jr, KR هنری Ruggs.

کارلسون خواهد شد برخی از رقابت هر زمان که اظهارات تشکیل به عنوان یک تیم در حالی که کول را به نظر می رسد امن به عنوان توپ زن. همین کار را با Sieg به عنوان طولانی-اهمیت. Mayock گفت Ruggs باز خواهد گشت kickoffs و Bowden punts. ما صبر کنید و ببینید اگر این اظهارات در واقع خواهد شد که در دور اول پیش نویس انتخاب بازگشت kickoffs — به خصوص اگر او را به عنوان خوب به عنوان آنها فکر می کنم او است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>