اظهارات نگه داشتن نورد با رسیور در پیش نویس NFL

لاس وگاس اظهارات پیش نویس یک جفت گیرنده با خود بر میدارد در دور سوم پیش نویس NFL در شب جمعه از مصرف کنتاکی را Lynn Bowden جونیور و کارولینای جنوبی برایان ادواردز.

این اظهارات در زمان Bowden 80 به طور کلی با خود را انتخاب کنید و سپس با استفاده از یک سوم طفیلی به دست آورد و در سال گذشته تجارت که فرستاده خلیل ماک به شیکاگو به پیش نویس ادواردز در شماره 81.

این دو تیم با هنری Ruggs که گرفته شد 12th کلی در روز پنج شنبه به تعمیرات اساسی یکی از این لیگ حداقل مولد گیرنده قرار گرفتند.

این اظهارات پس از آن معامله با خود را انتخاب سوم در دور سوم در حال حرکت از 91 تا 100 قبل از مصرف Clemson linebacker تنر, الهه شعر و موسیقی. اظهارات کردم میدارد پلاک 100 139 و 172 از انگلستان و همچنین ارسال 159th انتخاب به میهن پرستان.

اظهارات’ wideouts رتبه 30 در لیگ در پذیرایی (145) و 29 متری در دریافت (1,858 فتح کرد گرفته شد) با پنجم-دور تازه کار حافظه گیرنده شکارچی اکلاهما ابتلا بیشتر می گذرد با 49.

Tyrell ویلیامز نیز پس از تلاش بسیاری از فصل گذشته با پا مجروح همراه با عامل رایگان کسب نلسون Agholor. وجود دارد هیچ دیگر ثابت رسیور در فهرست خروج عمده ای از درجه اعتبار ساقط در شماره 1 گیرنده نقطه.

Bowden پویا پخش شد که مورد استفاده بیشتر در حافظه در کالج قبل از حرکت به کارفرمایی میدوی را از طریق فصل گذشته. او برای 1,486 متری و 13 TDs به طور متوسط 7.9 متری در هر حمل در فصل گذشته بود و یک تیم آمریکایی به عنوان یک هدف بازیکن است.

او گرفتار 67 می گذرد برای 745 متری و پنج TDs در سال 2018 زمانی که او در درجه اول یک گیرنده.

ادواردز به حال 71 جلب برای 816 متری و شش TDs فصل گذشته اما 36 از آنان پذیرایی آمد بر روی صفحه نمایش می گذرد با توجه به طرفدار فوتبال تمرکز می کنند.

الهه شعر و موسیقی, بازی های برگزار شده بیشتر ایمنی در کالج اما پروژه به یک linebacker در جوانب مثبت که در آن او خواهد شد و همچنین مشارکت در تیم های ویژه. او دارای هفت interceptions و 14 پاس breakups در کالج.

الهه شعر و موسیقی, چهارمین Clemson بازیکن پیش نویس توسط مهاجمان در دو سال گذشته به اکلاهما, Clelin فرل و Trayvon مولن سال گذشته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rutny.im