اظهارات جنرال موتورز: “من بسیار خوشحال هستم با درک Carr’

اظهارات مدیر کل مایک Mayock دانست و آن را در حال آمدن است.

پس از یک فصل از حدس و گمان در مورد وضعیت کارفرمایی درک Carr Mayock آماده کرده بود پاسخ خود را برای مونتاژ رسانه صبح روز سه شنبه در NFL سراغ ترکیب در ایندیاناپولیس.

حکم?

در مورد آنچه شما می خواهم انتظار. به طور کلی Mayock خوشحال بود با آنچه که کار را در مسیر به یک 7-9 فصل را با تنها منطقه از نگرانی گرفتن به طور مداوم به منطقه پایان. در یک جداگانه طرف جلسه با نویسندگان محلی Mayock گفت که او نمی تواند به دنبال یک شریک تجاری به حرکت کارفرمایی.

“من می توانم صحبت می کنند و برای هر کس دیگری. من می دانم که اگر من یک سوال در مورد یک بازیکن در یک تیم دیگر من انتخاب کنید تا به تلفن و تماس با جنرال موتورز” Mayock گفت. “من واقعا نمی دانم چه اتفاقی برای رفتن به اتفاق می افتد وجود دارد. ما به طور فعال به دنبال او حرکت می کند. در همه. ما می دانیم آنچه که ما را و ما آن را درک.”

در اینجا چیزی است که Mayock گفت: در تمامیت خود را در مورد کار در تریبون جلسه.

“خط پایین این است — من فکر می کنم همه نیاز به درک آنچه در سطح درک Carr بازی های برگزار شده سال گذشته است. آن مرد به اتمام 70 درصد از خود عبور می کند. او تقریبا سه به یک touchdown-به-رهگیری نسبت. من فکر می کنم ما شماره 11 در لیگ در مجموع کارگاههای شد, هفتم, سوم پایین تبدیل.

“قطع شد ما نمی بسیاری از نقاط نمره. شما (No.) 11 در محوطه و (No.) 24 در نقاط وجود دارد یک مسئله است. آن را دفاع. این ویژه تیم است. آن را به ثمر رساند در منطقه قرمز و نمره در هدف-به-بروید. به نظر من کسانی که این مسائل است. درک Carr بازی در سطح بالا. من بسیار خوشحال هستم با درک یابند.”

به عنوان امکان ارتقاء موقعیت Mayock تصریح کرد هر موقعیت در تیم خواهد بود مورد بررسی قرار گرفت.

“آنچه که من گفته ام همه من شده است در تماس با پس روز من این است که ما قصد داریم به بررسی هر موقعیت و در هر سال. و اگر ما می توانیم بهتر ما خواهد شد. و بچه ها خسته من گفت که اما این واقعا چیزی است که من گفت: Mark Davis قبل از من در زمان کار و سرود من.”

و در مورد آن روشن نیست که او فکر Carr نیز شده بودند در فصل گذشته Mayock تا به حال اشعاری که در مورد خواسته آوردن یک جانباز کارفرمایی که می تواند اجرا Jon weather underground این جرم در سطح بالا.

“ما باید یک کارفرمایی اجرا می شود که جان را جرم در سطح بالا” Mayock گفت.

Weather underground ندارد, رسانه های جلسه برنامه ریزی در ترکیب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>