RA و هرزه ناراضی کاپیتان برای دیدار با

آدریان وارن, ملیسا, جنگل و دارن والتونAAP

Former Wallaby Stirling Mortlock says an independent review is required to rebuild the code.
آیکون دوربینسابق کانگوروی متوسط القامهگردن قرمز Stirling Mortlock می گوید: یک بررسی مستقل است که نیاز به بازسازی ،

یک راگبی استرالیا عضو هیئت مدیره و یکی از گروه های ناراضی سابق قهرمانی کاپیتان مجموعه به دیدار روز دوشنبه به عنوان مشکل کد در تلاش برای پیدا کردن وحدت است.

10 سابق قهرمانی پرتاب با ارسال نامه ای ابراز نارضایتی بیش از دولت راگبی در استرالیا به RA در هفته گذشته چند روز قبل از اجرایی Raelene قلعه ایستاده بود پایین.

آنها گفتند: راگبی استرالیا از دست داده بود آن را به راه بود و رنج می برد از ضعیف دولت و رهبری در طول چند سال و با نام جدید چشم انداز رهبری و برنامه ریزی برای آینده است.

قبل از این نامه پیدا کردن راه خود را به حوزه عمومی از طریق رسانه های RA رئیس پل مک لین دعوت این گروه برای دیدار با سازمان و دوشنبه به نظر می رسد برای نشان دادن اولین گام در گفتگوی رسمی بین دو طرف است.

کاپیتان طرح شامل ایجاد یک راگبی استرالیا بررسی هیئت مدیره.

این امر به احتمال زیاد شامل یک نماینده از هر یک از عمل Brumbies NSW Waratahs, Queensland, قرمز, ملبورن شورشیان و غرب نیروی دو یا سه از راگبی استرالیا یکی از روپا و تا هشت قرار ملاقات.

“این در مورد توانمند سازی تفکر تازه از همه اعضای اتحادیه های کارگری و تمام ذینفعان اساسا استفاده از این به عنوان یک فرصت به آن را دریافت حق” گفت: Stirling Mortlock یکی از امضا کنندگان این نامه به RA.

اتحادیه راگبی بازیکنان ارتباط مدیر عامل شرکت جاستین هریسون تایید کرده است, مفهوم است.

بوده است وجود دارد نارضایتی در سراسر بسیاری از سطوح از بازی” هریسون گفت: ABC بلیط.

“آنچه که ما به سادگی درخواست برای این است که یک تلاش واقعی برای تدوین یک راگبی استرالیا مرتب کردن بر اساس بررسی کمیته می خواهید بهتر توضیحات.

“آنها باید یک بررسی که گزارش خواهد شد به بازی و نه فقط به هیئت راگبی استرالیا که در آن آنها خواهد گیلاس انتخاب آنچه آنها باور دارند که برای آنها مناسب است.

“این کمیته در گزارش به دولت و اتحادیه های مرتبط و اعضای جامعه در باشگاه ها و مدارس و همکاران این کمیته موظف است به گزارش برای همه است.”

هریسون گفت: پیشنهاد بررسی ارگان بخشی از ریشه و شاخه و اصلاح و تحول از بازی روپا به نام برای پس از آن کوبید کردن موقت دستمزد مقابله با RA هفته گذشته است.

بازیکنان فعلی نیز با دیدن این وضعیت به عنوان یک فرصت برای اجرای تغییر به عنوان RA به نظر می رسد برای مقابله با یک برنامه به طور بالقوه عظیم مالی و کمبود ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس و هنوز هم به مذاکره جدید پخش معامله است.

“ما تمرکز فوری فقط پرداخت این معامله اما به وضوح وجود دارد یک فرصت در حال حاضر به تغییر بازی در راه های مختلف و این بچه ها (کاپیتان) بدیهی است که یک راه برای انجام این کار” شورشیان و قهرمانی بازیساز مت Toomua گفت: AAP.

“جالب است که برای مطمئن. راگبی همواره یک ورزش است که بسیار عمومی اداری مسائل.

“من فکر می کنم شما رو به مراقب باشید گاهی اوقات شیطان شما نمی دانید که از یکی از شما انجام دهد.

“داشتن یک طرح واقعی و یک راه رو به جلو خواهد بود پیشنهاد من اما این بچه ها خیلی دقیق تر از من و من مطمئن هستم که آنها فکر می کردم که.”

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rutny.im