Quickbites: ‘مک ماما’ چالش Il Gelato باز می شود در Waikiki رنگ سبز شبدری لرزش بیشتر

ارزو | Quickbites

همه از آخرین اخبار غذایی شما می توانید با استفاده از حسن نیت ارائه میدهد طلب است. ادامه مطلب

یک مسابقه برای بزرگ خواران

شما می توانید مصرف 5 پوند چیزبرگر در 45 دقیقه ؟ آن را اثبات کند و شما می توانید از $45 برگر به صورت رایگان در مک 24/7.

جدید مک ماما چیزبرگر چالش آغاز می شود با یک 2-1/2 پوند گوشت گاو آنگوس سیاه patty صدر با سس تریاکی در 1-1/2 پوند از brioche مستی با شش برش پرتغالی سوسیس شش تکه بیکن چهار کبابی با آناناس حلقه کل آووکادو و سنگین مقدار پنیر چدار, پنیر, گوجه فرنگی, پیاز و کاهو. به علاوه یک طرف chicharrones.

این رستوران در هیلتون Waikiki در ساحل 2500 Kuhio Ave. تماس 921-5564.

IL GELATO می آید به خیابان

Il Gelato هاوایی باز شده در یک غرفه در خیابان سالن غذا در محل بازار بین المللی در Waikiki.

Il Gelato تاسیس شد و در سال 2010 توسط Dirk Koeppenkastrop و همسرش, نیکول Lueker ادغام مواد تشکیل دهنده محلی سنتی اروپایی gelato-تکنیک ساخت که Koeppenkastrop مورد مطالعه در ایتالیا. مکان های دیگر در Kahala بازار و Haleiwa.

خیابان باز است ساعت 11 صبح تا 10 p. m. روزانه. تماس 377-4402.

ایتالیایی درس

یک شام ایتالیایی شامل مهره پنیر است که تمرکز این ماه کلاس آشپزی در Adventist Health قلعه 6 p. m. Feb. 27.

نینا Pullella نینا Cucina سلامت را نشان می دهد وگان نسخه های کلاسیک — بادمجان شکم پر Parmigiana و bruschetta — از جمله دستور العمل های برای بو آلو, گوجه فرنگی, سس بادام زمینی پنیر موزارلا و گردو پارمسان.

قلعه حامیان وگان کلاس پخت و پز ماهانه در سلامتی و شیوه زندگی مرکز پزشکی سالن اجتماعات.

هزینه $12 که شامل نمونه ها و دستور العمل; رزرو مهلت پنج شنبه است. تماس 263-5050.

آشپز جدید در شهر

لاک پشت خلیج توچال به زودی به یک رستوران جدید و منصوب شده است یک آشپز جدید آن را اجرا کنید. دیوید Intonato شده است به نام chef de cuisine, برای نظارت بر Alaia, باز این تابستان.

Intonato مالک سابق بنفش فیل یک “سبزی به جلو” رستوران در جزیره n. y. او به فروش رستوران در سال 2016 و سپس مشغول به کار به عنوان یک مشاور برای یک هتل و رستوران در کاستاریکا قبل از رفتن به هاوایی سال گذشته است.

در یک بیانیه Intonato گفت که او به دنبال به جلو به کار با تولید از ساحل شمالی مزارع در سراسر بزرگراه از خلیج لاک پشت ها و همچنین به عنوان “محلی ما کشاورزان و ماهیگیران کمان شکارچیان و مواد غذایی صنعتگران.”

فکر می کنم سبز

مک دونالد علائم سالگرد 50 از رنگ سبز شبدری تکان آوردن آن را به عقب به خوبی در زمان برای روز سنت پاتریک. پیوستن نعنا با طعم لرزش جدید Oreo, Shamrock McFlurry. لرزش معرفی شد و در سال 1970; فروش در سال 1974 کمک به ساخت اولین Ronald McDonald House, در فیلادلفیا.


Quickbites یک هفته فهرستی از ناهار خوری حوادث. ایمیل موارد به [email protected]


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>